Rabaty specjalnie dla czytelników forum dobreprogramy.pl

Spoko, to nie tylko oni. Owocowy sklep wysłał mi kabel zasilający i listwę przeciwprzepięciową w kartonie wielkości obudowy Midi-Tower. wypełnili to woreczkami z powietrzem przy czym zamówienie i tak walało się po kartonie po dnie więc można było uszkodzić dobrze celując.

1 polubienie

Odpowiedzi przesłaliśmy w wiadomości prywatnej.

Cały czas próbujemy udoskonalić system automatycznego pakowania zamówień, dziękujemy za wszelkie sugestie.

@x-kom.pl Ostatni zakup się udał, ale teraz znajoma potrzebuje nowego smartfona. Ile bylibyście w stanie udzielić rabatu na ten produkt?

Jakiś możliwy rabacik na

ewentualnie

Odpowiedzi przesłaliśmy w wiadomości prywatnej.

1 polubienie

Mała niespodzianka dla czytelników forum :slight_smile:


Lub coś podobnego pod socket AM4, w tej cenie :slight_smile:
Pozdrawiam

Odpowiedzi przesłaliśmy w wiadomości prywatnej.

Zainteresowany jestem kupnem tego zasilacza link może jakiś rabat by się dało?

Odpowiedzi przesłaliśmy w wiadomości prywatnej.

Jakiś rabat na Oneplusa można by dostać ?

Chciałbym złożyć komputer u Was za kilkanaście tysięcy i jednym z ważniejszych produktów jest karta graficzna: Zotac GeForce RTX 2080 Ti Triple Fan 11GB
Tylko że ta karta u Was jest w takiej samej cenie jak nieco lepsza wersja Zotac AMP co jest dla mnie niezrozumiałe, to jakiś błąd? Tym bardziej, że każdy konkurent na rynku posiada tą kartę w niższej cenie (link do porównania na dole). Czy jest szansa na jakiś rabat, bo wolałbym cały sprzęt w jednym sklepie kupić.

Chciałem kupić tą płytę główną link czy dostane jakiś rabat??

Odpowiedzi przesłaliśmy w wiadomości prywatnej.

Hej @x-kom.pl

Ile rabatu dało by radę wykręcić na te słuchawki?

Odpowiedzi przesłaliśmy w wiadomości prywatnej.

@x-kom.pl drodzy, za ile można u Was wyrwać Navisa 240 RGB?

Odpowiedzi przesłaliśmy w wiadomości prywatnej.

Dziękuję :slight_smile:

Witam @x-kom.pl

zagapiłem się odnośnie promocji na tłusty czwartek, więc poprosiłbym coś na środę popielcową by jak będzie dobra cena to był wielki piątek :smiley: