Rabaty specjalnie dla czytelników forum dobreprogramy.pl

Nie do końca prawda, bo to nie nick a bywa “drugie”

MODERATOR
Ekspert
Uczestnik HotZlotu

Wierzę w inteligencję pracowników X-Kom :+1:

Ja nie wierzę że to nie jest “multikonto” (np. cały dział zna dane logowania).

Dlatego napisałem “pracowników” :slight_smile:

Odpowiedź przesłaliśmy w wiadomości prywatnej.

Tyle lat na DP, tyle lat jako klient x-komu, a dopiero dziś dowiaduję się o tym wątku.
A zakupy się szykują.
Bardziej na już: fotel Silver Monkey SMG-550.
W dalszej perspektywie dobry laptop, w tej chwili myślę o czymś z tego porównania, od prawej do lewej.
Mogę na coś liczyć?
Z góry dziękuję!

Odpowiedź przesłaliśmy w wiadomości prywatnej.

@Piotrek2255 jeśli mogę wtrącić swoje trzy grosze, to wymień Ryzena 5 2600 na 5 1600 AF - pięć dyszek taniej, a procek praktycznie ten sam (wydajnościowo):


I chociaż jeszcze miesiąc temu kosztował stówę taniej (399 PLN), to nadal jest wart uwagi.

Witam serdecznie, czy jest szansa na otrzymanie rabatu na ten model laptopa?

https://www.x-kom.pl/p/543190-notebook-laptop-14-0-asus-vivobook-14-x412da-r5-3500u-12gb-480-w10.html

Odpowiedź przesłaliśmy w wiadomości prywatnej.

Złapię się na jakiś mały rabat?

Witam,
Czy mógłbym liczyć na rabat laptopa HP (prezent dla córy z okazji zbliżającego się Święta)
Z góry dziękuję

Poproszę rabacik na jednego z laptopów acer aspire 3 i5 lub na asus vivoBook 15
Dziękuję

Dzień dobry.
Odkryłam forum i możliwości rabatowania. Ale nie wiem jak mogę skorzystać z tych możliwości . Od długiego czasu przymierzam się do zakupu : Lenovo IdeaPad L340-15 i7-9750H/16GB/256/Win10X GTX1050. Ale jest dla mnie bardzo drogi. Potrzebuję go do pracy szukam albo dobrego rabatu albo rat zero procent . Czy mam jakąś szansę na udany finał poszukiwań?

1 polubienie

Odpowiedzi przesłaliśmy w wiadomościach prywatnych :slight_smile:

Jakaś możliwa zniżka na wersję 40 lub 44mm? pytam o obie bo zanim nie przymierzę nie mogę się zdecydować na rozmiar.


Odpowiedzi przesłaliśmy w wiadomościach prywatnych

Jaki rabat mogę uzyskać na https://www.x-kom.pl/p/522932-notebook-laptop-14-0-asus-zenbook-14-ux434flc-i5-10210-16gb-512-win10-silver.html

Dzień dobry.
Jest jakaś opcja dla tego produktu?

Hej
Jaki rabat możecie dać na te kamery. Przy zakupie kilku sztuk np. 3? W sklepie Apple to koszt 1259zł za jedną. Jesteście w stanie zaoferować lepszą cene?