Rabaty specjalnie dla czytelników forum dobreprogramy.pl

Odpowiedzi wysłaliśmy w wiadomościach prywatnych

@x-kom.pl

Lenovo Legion Y540-17 i7-9750HF/32GB/512 GTX1660Ti - Notebooki / Laptopy 17,3" - Sklep komputerowy - x-kom.pl (x-kom.pl)

Proszę o rabat na powyższy komputer. Dziękuję.

Jedyna firma sprzedająca nie tylko sprzęt komputerowy, która jak zrobi promocje na raty 0% to jest dosłownie święto roku. Nie wiem o co chodzi, ale jak dla mnie sporo na tym tracicie, a te rabaty, które tu dajecie to chyba na waciki.

Odpowiedzi wysłaliśmy w wiadomościach prywatnych

Zapraszamy do składania nowych zapytań :slight_smile:

https://www.x-kom.pl/lista/sj5jz292n

Poproszę o rabat!

Odpowiedzi wysłaliśmy w wiadomościach prywatnych

Królu Złoty - mógłbyś wyczarować, aby ten fant był w miarę szybko, rabat większy niż 9,90 zł ( niż na Paczkomat InPost), a cena ostateczna 99,00 zł? Byłbym happy!

No dobra: edytka - ten twór przygarnę za 99,99 zł
I co Ty na to Królu Złoty?

Pracuję w handlu (choć nie jako handlowiec) i klienci indywidualni niehurtowi nigdy nie dostają rabatu większego niż 10%.

Na urodziny firmy/sklepy internetowe umieją dać rabat 15% na “cały asortyment” ale pewnie X-Kom tak nie dopieszcza zarejestrowanych.

A takie jaja widziałeś? Luknij ile kosztuje ta sama pamięć, ale 128 GB na x-komie…

1 polubienie

Pewnie ze starych dostaw po wyższej cenie zakupu i januszują, by nie być stratni :wink:

Czekaj, czekaj. To nie ten iwent dla…?

Bardzo nam przykro, lecz nie możemy wysłać do Ciebie wiadomości prywatnej.

Łączę się w bólu. Ale w czym problem?

Pod twoim profilem nie ma przycisku umożliwiającego wysyłkę do Ciebie wiadomości. W ustawieniach forum musiałeś wyłączyć zgodę na wysyłkę wiadomości prywatnych.

Nie kumanko. Jak x- kom chciał mnie znaieźć to mnie znalał…

x-kom
do mnie
Dzień dobry,
w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przesyłam fakturę Pro Forma. W tytule przelewu proszę wpisać numer 7000xxxxxx

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji. Raz jeszcze przepraszam za niedogodności.

Pozdrawiam

x-kom | Bojemskiego 25 | 42-202 Częstochowa


Na prośbę x-kom wykasowano dane pracownika

Mówiłem, że tym kontem zajmuje się cała firma zamiast jeden pracownik.

Opcjonalnie ten jeden pracownik, któremu “pół roku temu” tłumaczono ma teraz:

  • urlop lub
  • go zwolnili przy redukcji etatów (bardzo opcjonalnie “awans” na stanowisko “kierownicze”)
  • bardzo opcjonalnie po wypadku z amnezją lub początkiem alzheimera/demencji

Na szybko instrukcja:

  1. https://forum.dobreprogramy.pl/my/messages
  2. Klikamy “Nowa wiadomość”
  3. wpisujemy problematyczny nick
  4. wiadomość dociera mimo wyłączenia indeksowania profilu w Google (“ukryte profile” przed plebsem)

BTW. Dlaczego chcesz kupić taki słaby dysk? W tej cenie dostaniesz szybsze i większe… Jeśli mogę się wtrącić :wink: