Race Driver: GRID Tnie się

Witam!

Nie dawno kupiłem sobie nowy sprzęt (ten co w podpisie) odpalam grida, filmiki idą ok, i tu nagle menu sie zacina (opóźniona reakcja no. kliknę strzałką w dól to jakies 0,5s opóźnienie) Ogólnie nie przyjemne wrażenie…

Na wyścigu tak samo, tym bardziej że patrząc na wymagania, to raczej mój komp spokojnie powinien to obsłużyć…

Pomocy!!

Ps. Czytałem gdzieś że może trzeba zaktualizować sterowniki do karty, ale nie wiem za bardzo jak :x

Pozdrawiam

no wlasnie jaka karte masz?

master of disaster , zabierz mu nóż, w taki razie. Nazwij temat konkretnie bez bezsensownych buziek.

grafikang0.png

O to Ci chodziło ?

Nie jestem dobry w hardware ogólnie to komputer składał mi brat i kartę graficzną mam chyba razem z płytą główną :slight_smile:

Pozdrawiam

w ustawieniach weź na low detale i najmniejszą rozdziałkę

w jakiej rozdzialce grasz? wgraj nowe stery a jak nie to chyba cie czeka kupno nowej grafy :slight_smile: …bo na zintegrowanej to w za duzo takich gier nie pograsz…

sprzęt dobry , ale do takich gier trzeba dokupić kartę…

Jaka Karta by była dobra do mojego sprzętu ?

@edit: I jak zaktualizować te stery XD :wink:

stery ze strony ati…a ile mozesz przeznaczyc na karte?

zależy ile kasy ale najlepszym i nie drogim wyborem by był radeon HD 4850

Najlepszym, ale nie najtańszym ja polecam Ci geforce 9600gt bardzo dobra karta. Nie dlatego że ją mam, ale jest w miare dobra i dlatego Ci polecam GRID na niej spokojnie Ci zadziała. A kosztuje 300zł?