Rachunek za Neostrade

Ostanimy czasy zwiekszylem opcje z 256 na 512 jakies 3 miechy temu. Predkosc mi zwiekszyli ale rachunku nie. I teraz mam pytanie czy jak sie skumaja to bede im musial zaplacic za te 3 miechy co mi naliczali jak 256;] ??

A myślisz że nie ??

Dlatego radze udać sie do telepunktu i zgłosić o wszystkim konsultantowi, chyba że chcesz zapłacić na raz jeden duży rachunek.

Masz racje musze sie przejsc bo zanim sie skumaja to bede miec taki rachunek, ze sie nie wyplace :mrgreen:

Do 31 stycznia 2006r była promocja “Przyspieszenie w cenie”, która polegała na zmianie szybkości neo o 1 poziom wyżej (256 => 512) bez dodatkowych opłat. Warunkiem było podpisanie umowy na neostrade do 31 lipca 2005r. To chyba sie załapałeś na tą promocję…

ja bym Ci radził po prostu odkladać siano zawsze różnice płac to co jest na rachunku jak sie nie skapnom to ich problem a jak tak to będziesz miał siano na ten rachunek :stuck_out_tongue:

Dudek14 : Rachunki Twoi Rodzice płacą prawda ? Bo widać że nie masz jeszcze wyrobionego szacunku dla pieniędzy…

Nie w promocji zadnej nie bylem a pani w telepunkie powiedziala ze wszystko jest OK ;] ale mam predkosc za 512 a place jak za 256;]

Bo to jest właśnie owa promocja 8)

Moze i jakas promocja, ale w zadna promocje nie wchodzilem;] mniejsza o to ;] dzieki za pomoc;]

Trzeba uważnie czytać wszystkie papiery, które podpisywałeś i regulamin neo to byś o wszystkim wiedział :mrgreen: