Rachunek za Neostrade

(Kurzun) #1

Ostanimy czasy zwiekszylem opcje z 256 na 512 jakies 3 miechy temu. Predkosc mi zwiekszyli ale rachunku nie. I teraz mam pytanie czy jak sie skumaja to bede im musial zaplacic za te 3 miechy co mi naliczali jak 256;] ??

(fiesta) #2

A myślisz że nie ??

Dlatego radze udać sie do telepunktu i zgłosić o wszystkim konsultantowi, chyba że chcesz zapłacić na raz jeden duży rachunek.

(Kurzun) #3

Masz racje musze sie przejsc bo zanim sie skumaja to bede miec taki rachunek, ze sie nie wyplace :mrgreen:

(Dugi2482) #4

Do 31 stycznia 2006r była promocja “Przyspieszenie w cenie”, która polegała na zmianie szybkości neo o 1 poziom wyżej (256 => 512) bez dodatkowych opłat. Warunkiem było podpisanie umowy na neostrade do 31 lipca 2005r. To chyba sie załapałeś na tą promocję…

(Dudas bad boy) #5

ja bym Ci radził po prostu odkladać siano zawsze różnice płac to co jest na rachunku jak sie nie skapnom to ich problem a jak tak to będziesz miał siano na ten rachunek :stuck_out_tongue:

(Dod) #6

Dudek14 : Rachunki Twoi Rodzice płacą prawda ? Bo widać że nie masz jeszcze wyrobionego szacunku dla pieniędzy…

(Kurzun) #7

Nie w promocji zadnej nie bylem a pani w telepunkie powiedziala ze wszystko jest OK ;] ale mam predkosc za 512 a place jak za 256;]

(fiesta) #8

Bo to jest właśnie owa promocja 8)

(Kurzun) #9

Moze i jakas promocja, ale w zadna promocje nie wchodzilem;] mniejsza o to ;] dzieki za pomoc;]

(aju) #10

Trzeba uważnie czytać wszystkie papiery, które podpisywałeś i regulamin neo to byś o wszystkim wiedział :mrgreen: