Radeon 2100 - Windows 7 - Brak Open Gla

Witam , posiadam Windowsa 7 32bit Ultimate oraz zintegrowana kartę graficzną Radeon 2100 i po długich próbach instalacji sterowników do karty graficznej ( na forum nikt mi prawie nie pomógł ! ) wreszcie się udało… ale jak się okazało nie jest tak super jak się wydaje, otóż sterowniki działają tylko nie działa Open GL … i proszę mi nie pisac że windows nie obsługuje opengla bo parę dni temu miałem zainstalowany ten sam system z tej samej orginalnej płytki i wszystko było ok ! tylko dysk mi zaczął szfankowac i musiałem wymienic na nowy i od nowa instalka… :confused: teraz nie wiem co mam zrobic - ze sterami też bym raczej prosił nie wyskakiwac bo instalowałem około 10 różnych z całego internetu i jak się później okazało działają tylko jedne - z mojej płyty do płyty głownej do windowsa visty ale jak narazie dzialaja tylko bez opengla. PROSZĘ COŚ DORADZIĆ czy coś bo ja już nie wiem

Jak już to Radeon HD 2100

Patrzyłeś te? http://game.amd.com/us-en/drivers_catal … ws-7-32bit

ściągnołem te z góry i nie działają :confused: one wszystkie zaczynają się od HD 2400 w góre może dla tego?

A Windows 7 beta, RC czy wersja finalna?

Finalna… już problem rozwiązałem sam , pomogł format ( dzisiaj już trzeci.) ale działą :slight_smile: dzieki za pomoc Pozdro