Radeon 3870 x2 nie włącza się

Witam, dzisiaj przyszła mi grafika Radeon 3870 x2 za 299zł - http://allegro.pl/ati-radeon-hd-3870-x2 … 20610.html i grafika się nie włącza, ma ona 2 wejścia na zasilanie, ja mam tylko jedno w zasilaczu, możliwe że to przesto ? próbowałem wszystkiego i dalej się nie włącza ;( co mam robić ? pozdrawiam

Musisz koniecznie podłączyć pod 2 zasilania.

Istnieją przejściówki np: http://allegro.pl/kabel-6pin-zasilajacy-do-karty-graficznej-pci-e-i1439284911.html.

](*,)

To nie Ty pisałeś czasem, że masz Modecoma Premium 350W?

No nie od razu przypomniała mi się babka z przed 10 lat która nabyła komputer bez drukarki i dziwiła się dlaczego nie może drukować lub gostek który odebrał kompa z serwisu i dziwił się gdzie zniknął mu pasek z menu start a serwisant po prostu włączył auto-ukrywanie i przeniósł pasek na górę ekranu.

skoro są gniazda to należy podłączyć wszystkie wtyczki do gniazd po za tym karty typu X2 wymagają mocnego zasilacza z mocną linią 12V.

tak ja pisałem że mam Modecom 350 watt… tak naprawdę to koledze przyszła dzisiaj ta grafika ale pisałem w mojej osobie, już wiem oco chodzi :wink: a pozatym gościu od tych drukarek co tutaj pisałeś to nie zawsze jest tak, w mojej 7900 GS jakoś nie trzeba zasilania podpinać i chodzi wszystko elegancko tylko nie na 100% a mi chodziło tylko o to aby narazie odpaliła bo i tak kolega będzie zamawiał nowy zasilacz. Dzięki co nie którym za pomoc. Pozdrawiam

Powtarzam się już ale jak na grafice są gniazda na dodatkowe zasilanie to należny podpiąć dodatkowe zasilanie bo inaczej będą problemy.