Radeon 7770 czy GTX 560 Ti która grafika lepsza?

(ZeusJno) #1

Mam problem, bo do niedawna byłem zdecydowany na Radeona 7770, ale po obejrzeniu tego linka

mam wątpliwości, cenowo są na tym samym poziomie, może ktoś miał styczność z tymi grafikami, jak sie one prezentują podczas użytkowania itp.

(djosdanielos) #2

gtx 560ti jest bez wątpienia wydajniejsza ale też bardziej prądożerna

jaki masz zasilacz??

miałem pewien czas kompa z 560ti na pokładzie ,i każda gra działała praktycznie na najwyższych ustawieniach w full HD

karta którą użytkowałem była od MSI z chłodzeniem twin frozr II ,i nie polecam tej wersji bo straszny wyjec :smiley:

jeśli masz na oku taką która posiada jeszcze gwarancję to warto się zastanowić nad zakupem

(Ganomant) #3

Bez wątpienia wybieraj GTX 560 Ti lepsza i o wiele wiele wydajniejsza niż podany Radek :wink:

(sadaj72) #4

Nie są, najtańszy nowy 560Ti to wydatek ok. 500zł czyli odpowiednik 7790.

Jeżeli chodzi o wydajność to geforce jest wydajniejszy w większości gier, ale kosztem znacznie wyższego TDP (7790 - 85W, GTX560ti - 170W).

(ZeusJno) #5

Zasilacz OCZ 500W

Ale dalej jestem w kropce, bo niby GTX lepszy, ale rachunki to będą sporo wyższe, niż jakbym miał Radka.

Poza tym i tak chyba bym nie pograł np. w GTA 5 nawet na tym GTXie…

(sadaj72) #6

Wystarczy do 560ti.

Wymagania GTA nie zostały jeszcze podane, ale gra ma działać także na starszych konsolach więc podejrzewam że na średnich pograsz.

(djosdanielos) #7

ten sam silnik graficzny co w max payne 3 więc mogę wróżyć podobne wymagania , o ile rockstar games nie skopie optymalizacji :stuck_out_tongue: MP3 potrzebował nie tyle wydajnej karty co wydajnego procka :roll:

gta 5 to ogromny otwarty swiat w przeciwienstwie do MP3

pożyjemy zobaczymy :smiley: