Radeon 7770 czy GTX 560 Ti która grafika lepsza?

Mam problem, bo do niedawna byłem zdecydowany na Radeona 7770, ale po obejrzeniu tego linka

http://www.anandtech.com/bench/product/777?vs=858

mam wątpliwości, cenowo są na tym samym poziomie, może ktoś miał styczność z tymi grafikami, jak sie one prezentują podczas użytkowania itp.

gtx 560ti jest bez wątpienia wydajniejsza ale też bardziej prądożerna

jaki masz zasilacz??

miałem pewien czas kompa z 560ti na pokładzie ,i każda gra działała praktycznie na najwyższych ustawieniach w full HD

karta którą użytkowałem była od MSI z chłodzeniem twin frozr II ,i nie polecam tej wersji bo straszny wyjec :smiley:

jeśli masz na oku taką która posiada jeszcze gwarancję to warto się zastanowić nad zakupem

Bez wątpienia wybieraj GTX 560 Ti lepsza i o wiele wiele wydajniejsza niż podany Radek :wink:

Nie są, najtańszy nowy 560Ti to wydatek ok. 500zł czyli odpowiednik 7790.

Jeżeli chodzi o wydajność to geforce jest wydajniejszy w większości gier, ale kosztem znacznie wyższego TDP (7790 - 85W, GTX560ti - 170W).

Zasilacz OCZ 500W

Ale dalej jestem w kropce, bo niby GTX lepszy, ale rachunki to będą sporo wyższe, niż jakbym miał Radka.

Poza tym i tak chyba bym nie pograł np. w GTA 5 nawet na tym GTXie…

Wystarczy do 560ti.

Wymagania GTA nie zostały jeszcze podane, ale gra ma działać także na starszych konsolach więc podejrzewam że na średnich pograsz.

ten sam silnik graficzny co w max payne 3 więc mogę wróżyć podobne wymagania , o ile rockstar games nie skopie optymalizacji :stuck_out_tongue: MP3 potrzebował nie tyle wydajnej karty co wydajnego procka :roll:

gta 5 to ogromny otwarty swiat w przeciwienstwie do MP3

pożyjemy zobaczymy :smiley: