Radeon 9200SE a GeForce 5200FX Co wybrać?

witam mam problem z kartami

GeForce 5200FX 128MbRadon 9200 SE 128Mb

w tym problem ze jedna karte musze oddac a jedna zostawic i nie wiem która sobie zatrzymac prosze o doradzenie mi która mam zostawic! pozdro

Osobiście bym zostawił Geforca FX5200… Wydaje mi się że większość wybrała by także GeForca…

Jezu czemu musisz wyberac pomiedzy takim szajsem? Może lepiej kup se GF4 Ti 4*, a jesli juz musisz kupic cos takiego to FXa… :shock:

ja mam te 2 kartyw domu i musze któras oddac a jedna sobie zostawic prosze o pomoc!!

Zostaw lepiej tego FX!

Choć żadna nie jest jakaś wypaśna! :smiley:

Wszystko jedno.

Jak któraś ma cooler na GPU to tą bierz.

nie nie ma ma tylko radiator!

z dwojga złego wybierz jednak tego FX, ale to okropne jest :lol:

Przynajmniej ma obsluge DX9, a i troche pewnie podkręcić się da :smiley:

co ma obsługę DX9 :?: FX 5200 :?:

:hahaha: niezłe niezłe, dobry dowcip :rotfl: sprzętowo najwyżej DX7 (albo 8 )

to co ja mam wkoncu zostawic bo sam nie wiem :confused:

Na twoim miejscu zostawiła bym FX. Nie różnią się zbyt dużo, ale różnice widać naprzykład w Battlefield Vietnam. GeFroce czysto eliminuje Radeona.

A tak poza tym, przydało by Ci się zainwestować w coś lepszego. Ja na przykład zainwestowałam ostatnio w GeForce’a 6600 GT i nie mam na co narzekać. Karta w przeliczniku Cena/Jakość jest wyśmienita. Kosztuje naprawde nie dużo, a w Half-Life’a 2 pohulasz z ustawieniami na maksa.

~700zł za garfe to niedużo ? :x

lepszy bedzie F(shit) :wink: chodz pewno ledwo se radzi z grami pod pełnym dx8.0 :slight_smile:

Tak! To naprawde nie dużo jak za sprzęt takiej klasy.

testowałem obie gkarty 3 dmarkiem i test geforce wykazał mi 1116 pkt a radeona tylko 666 wydaje mi sie ze geforce jest owiele lepszy :wink:

To nie ma się co zastanawiać tylko brać GF5200,może jest 128/256 bitowy, a ATI 9200 jest 64 bitowy i stąd tak duże różnice - musisz jak chcesz dokładnie sprawdzić ich parametry techniczne.

Ja Ci radze sprzedać obydwie i kupić najwyższy model karty ze starszej serii Geforca, Gf4Ti który bedzie 2x lepszy od tamtych dwóch po połączeniu.

A co to jest Geforce 5200 to wiem bo miałem ten szajs, to nic nie warta karta której nawet nie podkręcisz i ma zajefajniekiepską wydajność.

To że obsługuje DX9 to przypadek:D

jak ktos lubi sadomaso, to neich odpali sobie tego FX-a z dx9.0 pod 3dmarkiem2oo5 :wink: mozna bardzo dokladnie przyjzeć sie texturą :slight_smile:

szczerze mam call of duty 2 i niestety ale na GF5200FX mi sie przycin a na radeonie nie to ciekawe co nie ?