Radeon 9200SE a GeForce 5200FX Co wybrać?

(Djkarolek) #1

witam mam problem z kartami

GeForce 5200FX 128MbRadon 9200 SE 128Mb

w tym problem ze jedna karte musze oddac a jedna zostawic i nie wiem która sobie zatrzymac prosze o doradzenie mi która mam zostawic! pozdro

(Toniak47) #2

Osobiście bym zostawił Geforca FX5200... Wydaje mi się że większość wybrała by także GeForca...

(JHS:PL) #3

Jezu czemu musisz wyberac pomiedzy takim szajsem? Może lepiej kup se GF4 Ti 4*, a jesli juz musisz kupic cos takiego to FXa... :shock:

(Djkarolek) #4

ja mam te 2 kartyw domu i musze któras oddac a jedna sobie zostawic prosze o pomoc!!

(m@teo) #5

Zostaw lepiej tego FX!

Choć żadna nie jest jakaś wypaśna! :smiley:

(JNJN) #6

Wszystko jedno.

Jak któraś ma cooler na GPU to tą bierz.

(Djkarolek) #7

nie nie ma ma tylko radiator!

(Duch) #8

z dwojga złego wybierz jednak tego FX, ale to okropne jest :lol:

(Override) #9

Przynajmniej ma obsluge DX9, a i troche pewnie podkręcić się da :smiley:

(Duch) #10

co ma obsługę DX9 :?: FX 5200 :?:

:hahaha: niezłe niezłe, dobry dowcip :rotfl: sprzętowo najwyżej DX7 (albo 8 )

(Djkarolek) #11

to co ja mam wkoncu zostawic bo sam nie wiem :confused:

(Duch) #12

(Lee Gothic) #13

Na twoim miejscu zostawiła bym FX. Nie różnią się zbyt dużo, ale różnice widać naprzykład w Battlefield Vietnam. GeFroce czysto eliminuje Radeona.

A tak poza tym, przydało by Ci się zainwestować w coś lepszego. Ja na przykład zainwestowałam ostatnio w GeForce'a 6600 GT i nie mam na co narzekać. Karta w przeliczniku Cena/Jakość jest wyśmienita. Kosztuje naprawde nie dużo, a w Half-Life'a 2 pohulasz z ustawieniami na maksa.

(:: MARIO ::) #14

~700zł za garfe to niedużo ? :x

lepszy bedzie F(shit) :wink: chodz pewno ledwo se radzi z grami pod pełnym dx8.0 :slight_smile:

(Lee Gothic) #15

Tak! To naprawde nie dużo jak za sprzęt takiej klasy.

(Djkarolek) #16

testowałem obie gkarty 3 dmarkiem i test geforce wykazał mi 1116 pkt a radeona tylko 666 wydaje mi sie ze geforce jest owiele lepszy :wink:

(JNJN) #17

To nie ma się co zastanawiać tylko brać GF5200,może jest 128/256 bitowy, a ATI 9200 jest 64 bitowy i stąd tak duże różnice - musisz jak chcesz dokładnie sprawdzić ich parametry techniczne.

(Hugotroll) #18

Ja Ci radze sprzedać obydwie i kupić najwyższy model karty ze starszej serii Geforca, Gf4Ti który bedzie 2x lepszy od tamtych dwóch po połączeniu.

A co to jest Geforce 5200 to wiem bo miałem ten szajs, to nic nie warta karta której nawet nie podkręcisz i ma zajefajniekiepską wydajność.

To że obsługuje DX9 to przypadek:D

(:: MARIO ::) #19

jak ktos lubi sadomaso, to neich odpali sobie tego FX-a z dx9.0 pod 3dmarkiem2oo5 :wink: mozna bardzo dokladnie przyjzeć sie texturą :slight_smile:

(Djkarolek) #20

szczerze mam call of duty 2 i niestety ale na GF5200FX mi sie przycin a na radeonie nie to ciekawe co nie ?