Radeon 9250 - probel z grami

Witam!

Niedawno kupilem sobie Radeona 9250 z VIVO poniewaz potrzebne mi było wejscie i od razu chciałem nowa karte.

Wszystko jest wporządku do czasu gdy włacze jakas gre. Zawiesza sie ona i komputer wogole nie odpowiada. Nie wiem co sie dzieje. Czy to wina mojej starej płyty głównej ? Sterowniki mam oryginalne, dołączone do karty.

Właczałem GTA VC i NFS-a Porsche i jest to samo.

Komputer zawiesza sie zanim zdarze grać jeszcze w menu

siapek : Wina Windowsa, sprawdz wszysstko Hi-Jakiem i wżuć loga na forum do dzialu bezpieczeństwo

A może zasiłka za słaba?

Czy ja wiem czy wina windowsa?? Dzisiaj rano go przeistalowalem

może ściągnij nowe sterowniki i zainstaluj.

jesli masz wlaczone klonowanie na TV to spada wydajnosc karty :stuck_out_tongue:

pozatym na tej “szybkiej” grafie to gry chodzic dobrze nie beda :stuck_out_tongue:

Ale napewno pójdą :? Jaka wersja sterów i jaką wersje directx posiadasz?

DX9.0c i sterowniki 5.8

Zastanawiam sie nad tym zasilaczem. Mam stary komputer i to moze byc to. Zasilacz jest 250W

Złączono Posta : 30.01.2006 (Pon) 19:43

Nowe stery nie pomogly. Karte dałem do sklepu, zeby ja sprawdzili/naprawili. Chlop powiedział ze to wina starej płyty chociaz wczesniejsza karta chodziła mimo ze tez miała AGP2.0. Moj nauczyciel od mikroprocesorów powiedział ze to napewno cos jest z karta.

Złączono Posta : 03.02.2006 (Pią) 14:00

Witam!

Zaniosłem cała jednostkę do komputerowego. Powiedzieli mi ze mam za stara płyte główną dlatego sie zawiesza. Na nowszej płycie chodzi normalnie. Czy dlatego ze płyta jest nowsza? czy moze ten zasilacz jest za słaby