Radeon 9550 128 mb - najlepsze sterowniki

Mam procesor intel pentium 4 3.0 1,5 gb ramu no i niestety tego radeona przez co gry z przed 3 -4 lat się mulą.Np. Test drive unlimited muli na minimalnych, a po ostrym OC wyciskam tyle samo fps na wyższej rozdzielczości i AA. Mam najnowsze sterowniki ze strony ATI, ale mam pytanie : Czy sa jakieś sterowniki które umozliwiły by mi granie na wyzszym poziomi?

Tak - te sterowniki to pieniążki. Przecież ta karta na dzień dzisiejszy leży w informatycznym paleozoiku.

Jest to antyczna karta… i jeśli mnie pamięć nie myli to jest już nie wspierana od dłuższego czasu. Apropo tematu, wiem, że istnieją(istniały) alternatywne sterowniki Omega. Możesz ich poszukać i sprawdzić.

Heh, sterowniki omegi niekoniecznie sa lepsze od zwykłych ati :wink: Szukałem bardziej czegoś co naprawdę wspomoże mojego antyka. Poza tym na tym antyku 128 mb ruszył undercover przy 26 - 32 fps ;D

w rozdzielczości 320x240? :DD

Niee, wzystko na minimum. Podkręciłem ją jak tylko się dąło i było git.

@edit

Nie sposób nie wspomnieć że na 640x480 ( ustawia sie w jakimś tam pliku w notatniku ;D) chodził crycis ! na minimalnych się nie mulił xD serio :smiley: