Radeon 9550 ati2dvag i niebieski ekran z błedem

No nie myslałam ze tu zajrze z problemem;) Przy zabawie w konekcie z wtyczką tłok(daje sie w niej dowolnie wybrane tło dla konekta) nastąpiła śmierć w postaci czarnego ekranu. Potem wyskoczył błąd:

Pojawił sie w błąd i system zostanie zamknięty aby zapobiec uszkodzeniu komputera. Wydaje się ze przyczyną jest plik:ati2dvag (…)

***STOP: 0x000000EA (0x81F71118, 0X81BD5838, 0XF8AA0CB4, 0X00000001) ATI2dvag

Czy to jest wina sterowników tylko czy karty graficznej? (gwarancja skonczyla sie 7 dni temu :-x i chyba się pochlastam :? )

Jak odinstalować sterowniki kiedy ekran pojawia mi sie kilka sekund po starcie i nie zdaze nic zrobic?..(o ile to one :evil: ) Tryb awaryjny cos da?

Moja karta graficzna to GIGABYTE Radeon 9550 R955 series, na forum kilka osob tez miało problem z ta kartą… jakies trefne modele? Aha karty nie podkręcałam:)

Pozdrawiam:) :lol:

Tak:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Uruchom kartę na sterowniku systemowym i wgraj nowy.

Mam ją na jednym kompie i sprawuje się znakomicie i w sieci ma bardzo dobrą opinię.

Dla wszystkich którzy mają ten sam problem. U mnie takie zachowanie powodowała konektowa wtyczka tłok (nawet po instalacji nowych sterowników). Teraz sie boję jej używać bo znowu coś się zepsuje.