Radeon 9550 problem ze sterownikami

Mam Problem już dawno kupiłem Radeona 9550 wszystko było ok aż chyba jakis wirus wtargnoł do mojego komputera i musiałem formatowac dysk zainstalowałem sterowniki do karty graficznej kiedy instalacja została ukonczona i komputer się zrestartował, po załadowaniu Systamu Windows XP monitor się wyłącza i po jakis 10 sec komputer się restartuje i tak w kółko.kiedy wejde do trybu awaryjnego to wszystko działa i jesli odinstaluje w trybie awartyjnym te sterowniki to potem wszystko normalnie działa dodam że sterowniki były w opakowaniu z kartą graficzną.Możecie podac mi linka do sterowników ktore będom mi działac albo podajcie powod czemu tak się dzieje.

A sterowniki do płyty gł zainstalowałeś?? , jeżeli płyta na Via to należy zwrócić uwage jaki slot AGP ma płyta gł. Pakiet sterowników pod Via posiada również sterownik do portu AGP 3 , jeżeli płyta gł nie posiada slotu AGP 3 to podczas instalacji pakietu do Via należy przy pozycji AGP pozostawić niezaptaszkowany kwadracik

To niepomaga nadal jest tak samo :cry: czy to może byc wina sterowników?może podajcie linka do działających sterow?

jakie masz te stery?

http://www.idg.pl/ftp/pobierz/pc/7881.html ja używam tych i jest ok , nie są to najnowsze ale z najnowszymi podobno jest rownież problem na starszych radeonach.

jakie masz te stery? ja proponuję te: http://www.idg.pl/news/70812.html

niewiem jakie niepamiętam nazwy ale z programem catalyst control center na płycie pisze ATI tuning driver CD ale tam też stary są jakis sterownik ekranu itp.

odinstaluj stare stewrowniki, przeczyść rejestr i zainstaluj te które podałem. ja mam taką samą kartę i po instalacji tych śmiga aż miło :mrgreen:

od działa tylko strony internetowe jak przewijam strona w dół lub góre to nieprzewija się płynnie tylko sie tak by zacina czym to może byc spowodowane mam łącze 1024 Kb/s wczesciej tak sie nierobilo znaczy jak miałem te sterowniki jak jeszcze działały

Złączono Posta : 20.09.2006 (Sro) 19:39

Dobra miałem starą karte graficzną zainstalowałem ją w kompie i wgrałem sterownik i wszystko jest ok może jakos z nią “przeżyje” Bo pod koniecmiesiąca itak kupuje nowe częsci