Radeon 9550 - Problemy ze sterownikami DUŻE

asddasdaiv3.th.png a ten blad jak proboje odpalic silkroad, cs’a ? czy to normalne ? ja nie wiem co jest…

a po 2. boje sie oczysczac ten wiatrak bo nie mam jak go wyjac… chyba ze sprezonym powietrzem… ALE powiedzcie mi czy sprezone powietrze moge uzywac wprost np na karte graficzną? bo jak tak to zaraz kupie… bo wole nie dotykac ręką :stuck_out_tongue:

Ty ale ja mam direct x 9.0c na kompie ( intalerka ) tylko ze ona ma 33.3MB czy to nie zamalo?

zainstaluj directx’a z linku który ci podałem i do tego ściągnij i zainstaluj to:

http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=en

oke sciaga sie to 1. czyli direct x i teraz powiedz mi jak mam to zainstalowac wszystko w jakiej kolejnosci ipt?

i co tera restart? czy odrazu probowac?

Miki333 ,

a przeczytałeś mój poprzedni post?

tu masz wszystko dokładnie powiedziane jak zainstalować DirectX

viewtopic.php?f=7&t=213229&start=0&st=0&sk=t&sd=a&hilit=instalacja+directx

jeśli wszystko będzie ok to dobrze, a jeśli nie to spróbuj zainstalować jeszcze to:

http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=en

  1. sciagnolem to 1 i dalej nic tego drugieo jakos nie moge sciagnac nie wiem czmeu ?

to jest forum o komputerach to czemu nie umiecie sprostac takiemu problemowi? ;s

To czemu nie umiesz odinstalować i ponownie zainstalować sterowników bez błędów, przecież nikt nie siedzi w twoim komputerze, ■■■■■■■ wie w jakim stanie jest twój system.

Masz napisane co zrobić, jak nie pomoże to zrób format i problem zniknie.

P.S Masz tez opcje edytuj i to służy do tego żeby nie pisać posta pod postem.

no wiesz " kolo " skoro jest to forum o komputerach ze SPECJALISTAMI, to czemu nie potrafią mi pomoc? ehh ;p

Przeciez tu nie ma nic trudnego, odinstaluj sterowniki, wyczyść rejestr. Aby poprawnie działały sterowniki od ati potrzebny jest net.framework przynajmniej wersja 2.0, później zainstaluj sterowniki, na końcu directX.

Robiłem to kilkanaście razy na takiej samej karcie i nigdy nie było problemów.

haha czlowieku gdyby to bylo takie proste to sam bym to zrobił bez pisania tutaj

mi monitor mryga caly jedynym rozwiazaniem bedzie format, lecz kupilem nową grafe wiec juz nie bede mial tego problemu pozdrawiam misiaczki

Będziesz jak nie odinstalujesz starych sterów z wcześniejszej karty i nie przeczyścisz rejestru :stuck_out_tongue:

ale chyab do nowej karty zrobie format’a :wink: dzieciak :stuck_out_tongue: