Radeon 9600 pro i problemy na Age of EMpires 3

Miał ktoś problemy z kartą Radeon 9600 pro na Age Of Empires 3? (Gra oczywiscie jest oryginalna)

Ciagle się cholera wiesza.Instalowałem już różne stery ,Omegi,najnowsze catalisty i ciągle to samo.Może na tej karcie na gra nie pojdzie ? Mam zainstalowane direxty z listopada 2008.

Słyszałem,że Nvidie są mniej problematyczne.Jakąś byście radzili kupić Nvidie zamiast tego Radeona mniej wiecej w tej samej cenie?

Z góry dzieki

Tomek

Dodane 24.02.2009 (Wt) 22:34

A jaką nvidię byście polecili na AMD 1700,512 mb ,żeby mozna bylo pograc w Age of Empires 3?

Ja mam kilka takich cholerów i nawet nie chcą działać. :frowning:

Na starym komputerze z kartą ATI działały ale jak kupiłem nowy komputer z kartą NVIDIA to już je męczę przeszło rok czasu i nie chcą ruszyć te…

A więc jak zmienisz na kartę NVIDIA to jeszcze więcej gier może nie działać.

Czy warto się przejmować jedną taką cholerą, rozwalać komputer albo tracić kasę :?:

Masz tysiące innych gier a przy nich multum następnych problemów. :slight_smile:

Sprawdż :

  1. Prawidłowa instalacja bibliotek DirectX 9.0c : viewtopic.php?f=7&t=213229

W razie problemów to zainstaluj DirectX z listopada 2007 :

http://www.microsoft.com/downloads/deta … df977d17b8

Start -> Uruchom - wpisz dxdiag - OK lub Enter, bez łączenia z internetem / Nie / zrób testy Testuj moduł…

Oprócz tego sprawdż może pomoże zmiana zgodności systemu :

PPM / prawym przyciskiem myszki / na ikonkę gry -> Właściwości -> Zgodność -> Tryb zgodności -> Uruchom ten program w trybie zgodności z :

  1. Nic nie pomoże to sprawdż jeszcze sterowniki Radeon Omega Drivers 3.8.252 z tego tematu :

viewtopic.php?f=11&t=242894&hilit=+Radeon+Omega+Drivers+3.8.252

Może ta… i ten ciort wreszcie ruszy. :wink:

Dzięki za odpowiedź.Zainstalowałem te omegi i zrobilem wedlug wskazowek.Pisało,że te stery sa za stare do mojego windowsa.Wszystko chodzi dobrze za wyjątkiem Age of Empires.A to jedyna gra w którą gram…

Może ktoś mi doradzi jakąś Nvidię na poziomie cenowym ponizej 100 zł.?

Mam AMD 1700,512 mb ECS K7S5A

Tomek

To jakiego masz tego Windowsa :?:

Dziwne że udało się Tobie zainstalować i działają. :o

Te sterowniki są również do Twojej karty graficznej - to nie ja wymyśliłem wszystko wyrażnie pisze na jakie karty.

Za poniżej 100 zł. nic dobrego nie kupisz chyba tylko ,złom".

Możesz kupić nawet kartę za 1000 zł. a gra i tak nie będzie działać. :frowning:

za 100 zł mozesz to kupić http://www.allegro.pl/item565946323_gef … _nowa.html

Dodane 25.02.2009 (Śr) 16:40

za 100 zł mozesz to kupić http://www.allegro.pl/item565946323_gef … _nowa.html

128 MB. - używana. :smiley:

Windowsa mam z zeszlego roku.Sterowniki zainstalowałem ale musiałem je odinstalować bo nic nie działało.

Na moj sprzet nie ma sensu chyba kupować super karty.Na AoE 3 nowego kompa tez chyba newi trzeba kupować.Za 100 zł. mozna juz kupic jakąś kartę “pod AoE 3”

Dzieki za linki.

Mi na radku 9550 128/256 śmigało na srednich. Nie rozumiem czemu tobie nie chodzi…