Radeon czy g-force?

Mam taka prosbe kto mi powie która karta jest lepsza Daytona GeforceFX 5500 128MB DDR (128bit), TV&DVI czy GIGABYTE RADEON 9550 128DDR 128bit TV/DVI BOX ?a nie to co mozecie jeszcze polecic za nie duza kaske ? jeszcze jedna sprawa co oznacza to 5ns “Zaleca się nabywanie modeli z pamięciami < 5 ns”

Ja obecnie używam tej karty

Ale GeforceFX 5500 wydaję mi się o wielę lepszy.

Polecam Ci Radka 9550.

http://rankingi.chip.pl/ranking_7928.html?tt_cmd=1&&tt_s=MP&&tt_id=4

Zobacz jest tam Radek, ale nie ma tego modelu GF, są innych producentów.

P.S. A może pokusisz sie o Radka 9600, jest nie wiele droższy a duuuużo lepszy.

Lepszy jest Radeon 9550 :wink:

Właśnie dużo lepszy nie jest, gdyż radek 9550 to tak naprawdę 9600, tylko z obniżonym chyba taktowaniem. Więc kupując 9550 kupujesz 9600, bo tą karte bardzo dobrze można podkręcić :!:

Moim zdaniem najlepiej było by kupić GeForce 5500. Wydajnośc taka sama. Karty GeForce nie mają żadnych problemów z grami w odwrotności do Radeon’ów.

Według mnie lepiej kupić Radeona 9550.

:shock:

na Radeona 9550 warto się przesiaść z kart do GF5600 włącznie

POCZYTAJ

?? Kłopoty z grami ?? Jakie ?? A może zrób testą obydwoma grafami w Smarku 2005 :slight_smile: Zobaczysz “potęgę” 5500 :smiley: :smiley: :smiley:

zolciak Sam mam Redona 9200 SE i już niedługo go wymienię bo takich cudów co z nim mam to na GeForce nigdy nie było a wcześniej miałem GeForce 2 MX. Widziałem wiele testów porównawczych tych kart wydajność jest podobna ale mógłbyś popatrzeć w Internecie jakie problemy są z Redonami

miałem GF FX5500 wymieniłem na R9550 troche go podkręciłem GPU/MEM 400/500 i doznałem szoku jaką wydajność w grach prezentuje Radek :lol:

Niegdy nie miałem ani żaden z moich kumpli nie mieli problemów z Radkami. A po za tym mówisz tu o 9200SE który jest najgorszym radkiem na rynku. Chyba że trafił Ci się jakiś kijowy egzemplarz. Raz tylko 9600SE od mojego kumpla coś zaczął się przegrzewać ale na szczęście był na gwarancji. Po za tym seria FX to porażka maxymalna.

Radek zje na śniadanie FX-a (czyt. Fshita) pod DX9.0

Dziekuje za rady,mozna zamknac temat !!