Radeon HD 3850 512 DDR3 do gier?

mam pytanie czy jest sens kupic ta karte graficzna do gier. nie dysponuje zybt duzym budzetem wiec ta karta wydaje mi sie najlepsza za swoja cene. chodzi mi o granie w gry tupu Gothic 3, Assassin’s Creed itp… o podobnych wymaganiach i czy beda mi dzialac te gry plynnie na max detalach przy procku Athlon 64 2x 1,9 Core 2 Duo i 3 GB RAM?? AF i AA nie koniecznie wlaczone, rozdzialka minimum 1024\768?? prosze o pomoco bo chce wymienic karte a nie wiem czy ta mi sie nada.

Ile masz dokładnie kasy na grafę?

p.s jaki zasilacz?

Jak do ok 200 zł to ok tylko musisz podkręcić troche proca bo będzie ci hamował osiągi tak do 2.4 jak się da i w tedy nawet w 1280x1024 spokojnie pociągnie w AC - wysokie i Gothic 3 -średnio wysokie detale :wink:

Mam gorącego PCF i najkorzystniejszy wybór to: Gigabyte GV-NX96T512HP, czyli GeForce 9600GT. Pierwszy HD3850 jest trzeci, 9600GT wyprzedza jeszcze HD3870 od MSI. Oraz to co mnie zaskoczyło, GTX260 jest lepszy od HD4870. Tak popatrzyłem i sądzę, że to wina dopracowywania wszystkiego pod nVidię.

o zasilacz jestem spokojny bo karta ma niezbyt duze wymagania co do poboru pradu. Powercolor kosztuje ok 270zl i to jest taki max jaki chce wydac na karte bo jeszcze 2GB RAM chce dokupic

a co to za procesor? jak athlon to nie core 2 duo

Pewnie chodzi mu że posiada AMD athlon x2 3600+ i szczerze mówiąc HD 3850 będzie dość mocno chamowany a co dopiero GF 9600GT

3600+ ładnie się kręci jak się ma dobrą płytę, toteż zalecam ten zabieg :slight_smile:

3gb + 2 gb ? ramu? no to nice.

Taa chyba dla szpanu to tylko . Jeżeli nie posiada Visty 64 bitowej to 3gb w zupełności wystraczy

mam 1gb ram i chce dokupic jeszce 2gb, dla szpanu nie potrzeba mi sprzetu

nie dokupuj 2 gb tylko kup 1 gb identycznych ram jakich masz teraz i w zupelnosci wystarczy

Jak masz 3gb to po co chcesz dokupywać ? Masz 64bit ? IMO lepiej lepszą kartę kupić, chociaż wykorzystasz .

Kurde, ma 1GB, a chce dokupić 2, by mieć 3GB. Tak trudno to zrozumieć? :?

Mój błąd :S:S