Radeon HD 5670 problem z obrazem

(Dcpakito) #1

Witam. Otóż mam problem z tą kartą graficzną dokupiłem ją do płyty Gigabyte GA-M61-VME-S2 włożyłem odpaliłem kompa wiatraki chodzą a komputer jakby się resetował bios pika co sekundę piknie raz przerwa sek i znowu i tak w koło. Karta jest nowa więc nie ma mowy o tym aby coś z nią było nie tak. Mój zasilacz to Qoltec Silentline Q400 400W. Dziękuję za pomoc

(Bdogieros) #2

policz te piknięcia, czy są długie, czy krótkie, potem sprawdź w instrukcji obsługi do płyty głównej co to oznacza, szukaj w rozdziale Troubleshooting

(Dcpakito) #3

Nie ma tego opisane to tak jakby na okrągło bios się inicjalizował...

(Bdogieros) #4

może problem z mocą? 400W może być za mało, stara karta działa? spróbuj jeszcze z aktualizacją biosa, ale tam znalazłem jedynie update pod CPU, nie wgrywaj wersji beta biosa

(Dcpakito) #5

Stara karta działa biosa zaktualizował mi program od Gigabyte @bios lecz nic to nie dało.

@edit moja karta bierze 42 W a ten radek 62 W więc chyba to nie wina zasilacza....

(Bdogieros) #6

możliwe, że zasilacz za słaby, albo padnięta karta

(Dcpakito) #7

Karta jest nowa więc nie dopuszczam do siebie myśli, że może być padnięta

(Bdogieros) #8

różnie to bywa, jeśli masz możliwość jej sprawdzenia na innym kompie ale z mocniejszym zasilaczem, proponuję to zrobić i wtedy będziesz miał pewność

(Dcpakito) #9

Kolega przyjedzie w niedziele do mnie ze swoim kompem to sprawdzę karte na jego 450W zasilaczu ( przełożę do swojego i będę już wszystko wiedział)