Radeon HD 5670 problem z obrazem

Witam. Otóż mam problem z tą kartą graficzną dokupiłem ją do płyty Gigabyte GA-M61-VME-S2 włożyłem odpaliłem kompa wiatraki chodzą a komputer jakby się resetował bios pika co sekundę piknie raz przerwa sek i znowu i tak w koło. Karta jest nowa więc nie ma mowy o tym aby coś z nią było nie tak. Mój zasilacz to Qoltec Silentline Q400 400W. Dziękuję za pomoc

policz te piknięcia, czy są długie, czy krótkie, potem sprawdź w instrukcji obsługi do płyty głównej co to oznacza, szukaj w rozdziale Troubleshooting

Nie ma tego opisane to tak jakby na okrągło bios się inicjalizował…

może problem z mocą? 400W może być za mało, stara karta działa? spróbuj jeszcze z aktualizacją biosa, ale tam znalazłem jedynie update pod CPU, nie wgrywaj wersji beta biosa

Stara karta działa biosa zaktualizował mi program od Gigabyte @bios lecz nic to nie dało.

@edit moja karta bierze 42 W a ten radek 62 W więc chyba to nie wina zasilacza…

możliwe, że zasilacz za słaby, albo padnięta karta

Karta jest nowa więc nie dopuszczam do siebie myśli, że może być padnięta

różnie to bywa, jeśli masz możliwość jej sprawdzenia na innym kompie ale z mocniejszym zasilaczem, proponuję to zrobić i wtedy będziesz miał pewność

Kolega przyjedzie w niedziele do mnie ze swoim kompem to sprawdzę karte na jego 450W zasilaczu ( przełożę do swojego i będę już wszystko wiedział)