Radeon hd3650 vs geforce 8600gt

witaj,

gdybym kupował kartę graficzną to wybrałbym geforce 8660gt

heh bo nawet tą kartę mam w moim laptopie :slight_smile:

pozdrawiam

Wymiana się nie opłaca. Jak już to na HD3850.

8600GT palą się po podłączeniu do TV, ale w zasadzie chodzi chyba tylko o te Pality Sonic+.

Neon1992 -> Trochę dziwny ten twój zestaw… :expressionless:

Mogli lepiej zoptymalizować… uważam, że Crytek tak się skumał z nV i Intelem, żeby na takim sprzęcie ledwie ładnie chodziło… Myśleli że będzie murowany hit… A tu lipna sprzedaż :stuck_out_tongue: Poszukajcie testów Intel SkullTrail (czy jakoś tak) - dwa Penryny Quady i karcioszki w SLI - Crysis ledwie działa (co prawda w naprawdę wysokiej rozdziałce, no ale za 25tys zł się czegoś oczekuje, nie? :wink: )…

8800GS będzie raczej przez krótki okres. Niewiele szybszy 9600GT nadciąga i nie zapowiada się na jakąś rewolucję, widziałem jakieś wykresy i tylko troszkę wyprzedzał HD3850 256MB w wysokich rozdzielczościach… :slight_smile:

Spalenie karty po przez podłączenie TV dotyczy wszystkich kart, nie ważne jakiej marki, opartej na chipie G84 czyli dotyczy to 8600GT jak i 8600GTS :wink:

Aż tak? :stuck_out_tongue: W sumie słyszałem o problemach tylko na Palitach :stuck_out_tongue: No spoko, dzięki za rozjaśnienie :slight_smile:

:roll:

tańszy a zarazem wydajniejszy jest geforce 8800gs 384mb za 460zł (ma niemal tę samą wydajność co hd3870 po oc nieznacznie go przebija) więc nie widzę sensu pchania się obecnie w hd3850 czy 3870

9600gt będzie miał wydajność porównywalną z podkręconym 8800gs - czyli coś podobnego jak radek hd3870

ta gra po prostu stawia takie wymagania graficzne i tego zoptymalizować się za bardzo nie da - trzeba przeliczać fizykę i inne rzeczy sprawiają iż to najbardziej wymagająca gra… rewolucyjna grafika = wysokie wymagania. Ktoś pamięta jeszcze przypadek FarCry?

a co do sprzedaży - to 1mln sztuk (czyli platyna) to mało? sprzedaż jest mniejsza niż innych gier bo trzeba do niej mocnego kompa a na dodatek była chyba z tydzień przed premiera już na p2p…

witam wczoraj zamieniłem gforca 8600gt na hd3650 i powiem szczerze ze sie opłacało . Róznice widac w grach ,crisis chodzi mi teraz znacznie lepiej niz na 8600gt . Z początku miałem wątpliwosci co do zamiany ale w końcu sie zdecydowałem i powiem szczerze ze nie żałuje .

Dlaczego tak uważasz?

Jemu pewnie chodzi o super szybki proc i cienką grafę, większość na twoim miejscu dała by proc 2-3x tańszy, ale GF 8800…

@up

No właśnie o to mi chodziło - procek przecież zanudza się na śmierć…

@ Darth Rex

Fajny dysk w sigu :smiley:

Czy opłacałoby mi się zmienić RAM z tych co mam na GeIL Dual Ultra 2x 1GB DDR2 800 MHz?

A ktoś coś wie 3650 w porównaniu z 8600GE?

Te Geile nie za ciekawe są, lepsze są Goodramy PRO 800, OCZ Platinum rev.2 800MHz CL4, OCZ Reaper EPP 800MHz CL4, Patriot LLK, A-Data Vitesta Extreme Edition 800+ CL4.