Radeon HD3850 vs GF 8800GT

Porusze ten temat :mrgreen: Jak obie karty spisuja sie w dualu, ktora jest bardziej wyajna i czy oplaca sie ktrora z tych kupic. 8)

To zalezy też jaką masz płytę. GF 8800GT jest wydajniejszy od tego Radeona

Ja bym brał

w sli i nie bawił w jakiś złom.

Fanboy? litości :x

Co do tych kart, tu nie ma raczej czego porównywać; raz - 8800GT jest dużo mocniejszy od radka, dwa - to raczej inny przedział cenowy.

skoro kolega się pyta to mu odpowiadam co myśle. I H** Ci do tego czy wole GF czy radka.

8800gt :]

Mhmm kolega na poziomie i do tego ortografią powala.

Pozatym myśle, że autora postu nie obchodzi Twoja opinia nie poparta żadnym agrumentem.

Już kolega Tomek_1980 mnie uzupełnił. Z pewnością inni userzy by również napisali że GF dlatego nie musiałem się wysilać na pisanie - dlaczego. To forum nie chat.

Bierz GF 8800GT, jest wydajniejszy od tego radeona.

Tutaj raczej powinno się porównywać model hd3870 na ddr4 i 512mb z g forcem 8800gt ;]

Hd3870 zbliża się do 8800gt i jest o jakieś 200-300zl tańszy ;]

właśnie sli 8800GT jest chyba obecnie najlepszym wyborem jakość/cena

Raczej nie, 2 x Radeony HD3870 w CrossFire są wydajniejsze od 8800GT w SLI ;] i w dodatku tańsze ;] 8)

Tu się nie zgodzę, pojedyńczy 3870 jest wolnijeszy od 8800GT i w CrossFire bądz SLI sytuacja nie ulegnie zmianie :slight_smile:

Co więcej nowe radki mają słabą wydajnosć w dx10 oraz z włączonym AA.

Mimo wszystko za 1,6k możena mięc mocny CrossFire :slight_smile:

rafal92 dobrze prawi.

Jeśli ktoś nie wie co to CrossFire to takie SLI tylko że dla ATI. :lol:

Może jeden 8800GT daje rade ale HD3870 x2 wymiata jeśli chodzi o to w jakiej cenie jest. Jeszcze radek ma directx 10.1 co pozwala być mu o klase wyższym od geforca. Każdy mówi o tym GF jakby radka na oczy nie widzieli.

Co tu więcej pisać. W icompie kosztuje HD 720zł a 8800GT 908zł. Nic nie mam więcej do napisania.

rafal92 daj mu linka do testów to się przekona że Radeon HD3870 w CrossFire jest szybszy od GeForce 8800GT w SLI a nie wolniejszy :stuck_out_tongue:

ale CROSSFIRE potrzebuje dobrego zasilacza, w ostatecznym rozrachunku CROSSFIRE z radków będzie znacznie droższe.

na jakiej podstawie tak sądzisz?

http://www.expreview.com/review/2007-11 … 55_19.html

Dość wątpliwy ten test, większość testów dostępnych w sieci pokazuje sporą przewagę 8800GT nad 3870 (single) a tu widać coś innego, pozatym jeśli nawet brac go pod uwagę to 2 radki były szybsze od GF SLI w 2 z 6 gier. Brakuje także testu w dx10

nie można opierać się na jednym niepewnym teście, jak do tej pory radki z serii HD2xxx były niezwykle mocożerne. wyżej wymieniony test były robiony na 600W zasilaczu a takowy kosztuje ok 400-450zł !!

na drugi raz podawaj linki w angielskiej wersji językowej !!

jak na razie jest to jeden taki test jaki znam

co ty nagle wyjeżdżasz z radkami z serii HD 2xxx, my mówimy o serii HD 3xxx a to inna bajka, jakbyś nie wiedział wszędzie są chwalone za niski pobór energii - technologia 55nm!

no i co z tego 8800GT jest bardziej prądożerny niż HD 3870. dlatego w trybie crossfire starczyłoby 500-550W d 300-350 zł

ale co prawda to prawda póki co to jeden taki test…