Radeon HD4770 problem ze sterownikami

Witam,

Posiadam Radeon HD4770 512 DDR5

Chciałem zainstalować nowe sterowniki, więc usunąłem poprzednie i pobrałem wersje 11.2, odinstalowałem poprzednie oraz uruchomiłem ponownie komputer, rozpakowałem nowe sterowniki i zabrałem się za instalacje, choć nie przebiegła ona wzorowo. Podczas instalowania akurat w fazie “sterowników ekranu” zrobiło się czarne tło (wiem , że to normalne ale trwa to kilka sec) u mnie nawet po 5 min na nic nie reagowało więc postanowiłem zrestartować komputer niestety po restarcie chciałem zainstalować znów sterowniki choć okazało się, że już nie mogę. Za każdym razem kiedy chciałem zainstalować sterowniki instalacja przebiegała normalnie choć program CCC nie chciał się otworzyć i wyskakiwał komunikat o braku sterowników.

Po x 10 próbach i czyszczeniu nawet Your’Uinstaller poddałem się, czy wie ktoś jaka może być przyczyna?!

P.S. Pobrałem nawet żeby się upewnić ponownie sterowniki żeby nie było, że zły mode wybrałem.

jak się okazazało wszystko się rozchodzi o plik “inf” którego nie ma i nie można wgrać dalej czekam na porady

System Windows 7 Ultimate x64

BurNs ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.