Radeon maya 9200 se czy co bo ja już niewiem

mam radeona 9200 se ( przynajmiej tak pisze w windzie) tak karta ma 2 lata a jakością odtwarzanie gier i płynnośią przerasta katy za 900 zł jakim cudem zaczyna mi się wydawać że to niejest 9200 se :o oto scrent z gier które podkreślam chodzą płynnie na każym detalu

NFS : Carbon

http://img259.imageshack.us/img259/8596/carbonen3.png

( tutaj szedł jeszcze długi promień ognia z tłumika ale na screnie tego nie widać nie wiem dlaczego :confused:

Nfs : MW

nfsmwlm6.th.png

tu tak samo jak w poprzednim

te gry chodzą bardzo płynnie o ile mi wiadomo powinny się ciąć mój kolega ma g-foraca 7200 i mu się most wanted tnie na takich detach jak ja mam

to jest dal Ciebie problem czy się chwalisz poprostu ?

problem bo w niedługim czasie sprzedaje kompa i chcę wiedzieć ile jest to coś graficzne warte żebym potem się niedowiedział co to było i nie żałował

na allegro 40 zł jakby co :smiley:

włącz gothika III i zobaczymy na max detalach co będzie albo quake IV

To dlaczego grasz na takiej niskiej rozdzielczosci, jezeli chodza na najwyzszych det?

a wiesz nawed niesprawdzałem na wyżeszej

To nie zakładaj takich tematów. Na takiej roździałce… to nawet na zwykłym 9200 poleci bez przycinki… więc wiesz… zmień na 1024 x 768 i wtedy na maxa detale ( naciśnij klawisz 2 i powłączaj wszystko … i wszystkie suwaki na maxa w górę :slight_smile: )// Wtedy wróć do gry i… TADA !

Ciekawe jak Ci producenci kart po 900 PLN istnieją jeszcze na rynku.

Teraz tylko zmienić na :

Temat jak ulał pasuje do sygnatury Autora.

No właśnie Maryś

Chyba nie kupuje 7600 Od Zalmana… Kupie 9200 SE od kumpla który założył temat :slight_smile:

koszmos

Przeczytaj co pisze o grafice w podpisie w Regulaminie Forum i dostosuj ją do regulaminu.JNJN