Radeon X1200- Podkręcenie:?

Posiadam LAptopa Toshibe i chciałbym podkręcić Karte graficzną ponieważ wymiana karty jest dość droga i niebezpieczna, więc pozostaje mi tylko ta opcja :?

Istnieje program do podkręcanie Radeonów X1200 :?: bo wiem, że na GeForce coś takiego jest.

JAkie najlepsze ustawienia są dla tego radka /posiadam najnowsze oprogramowanie Ati Catalyst 8.452.0.0000

PAmiętam jak moja siostra grała na tej karcie w TheSimsy2 to tekstury się rozmazywały(bardzo wkurzające jest jak takie coś na pół ekranu pojawi się i prawie nic nie widać)… Wiem, że ta karta jest słaba ale chciałbym z niej wydusić ostatnie poty :smiley:

Do OC grafy jest ATITOOL, ale nie polecam kręcenia czegokolwiek w laptopie bo go usmażysz.

jeżeli bym zaryzykował i podkęciłbym choć troche karte. widoczne byłyby jakieś efekty??

//a jak myślisz dlaczego rozmywają się tekstury w grach??

Nawet jak troche podkręcisz to tempka będzie wyższa, a efekty tego minimalne.

Niewiem.

efekty możesz zauważyć znaczne po podkręceniu grafiki, po tym jak znajdziesz optymalne parametry programem ATITools radze wymienić BIOS karty aby nie trzeba było cały czas włączać programu, co do temperatury napisz jakiego producenta masz grafik abyśmy wiedzieli jakie masz chłodzenie

Czy o to chodzi Hitachi HTS542520K9SA00

Jeżeli nie to powiec gdzie można to znaleźć w everescie :stuck_out_tongue:

To co napisałeś to jest dysk. Nazwy producenta nie zobaczysz w żadnym programie. Jest ona napisana na pudełku grafy lub zrób zdjęcie grafiki.

Niestety nie mam pudełka :frowning:

kupowałem lapka w Kanadzie i tak się jakoś żłożyło,że nie mam pudełko od grafy

Podkręcenie karty w laptopie prawie nic nie daje.

Kup lepszy laptop…