Radeon X1300 Series

Otóż mam taki problem. Mam Radeona X1300 series. Gdy gram w coś, np. Knight Online, po jakimś czasie gaśnie ekran, tak jakby miał się zresetować, po chwili gra się włącza i pojawia mi się komunikat, że sterownik został zresetowany czy coś takiego, no i tam wyślij albo nie wysyłaj. No patrzyłem w instrukcji jak instalować tą kartę i to wszystko i potem ustawić i wchodzę w Catalyst Control Center i tam powinienem mieć taką zakładkę i tam zaznaczyć “Enable CrossFire”, ja tej zakładki nie mam. Wie ktoś dlaczego i jak mogę rozwiązać ten problem?

O takie coś:

KLIK

Jeśli to wina sterowników to dajcie mi linki, gdzie są jakieś dobre do tej karty, tylko od razu link, gdzie ten sterownik jest :slight_smile:

zasilacz może nie wydalać -jaki?- pod obciążeniem

stery też mogą być

A zasilanie dodatkowe do karty podpięte - jeśli jest wymagane.

Jak tam zasilacz.

Spróbuj tego sterownika,wcześniej odinstaluj dokładnie stary ster i uruchom kartę na sterze systemowym.Instaluj dopiero nowy.

TU

Spróbuj zainstalować sterowniki omegi. Ja jak jeszcze miałem windowsa to na oficjalnych sterach od ATI też mi jakieś takie błędy wyskakiwały, dopiero jak zainstalowałem omegi to już nic takiego nie było.

Instalowałem sterowniki Omegi już, ten sterownik co dałeś JNJN też i nic nie pomaga. A gdyby to było przez sterowniki to zacinałoby się tylko podczas gry czy zawsze?

Temperatury wszystkiego sprawdź plus konserwacja kompa.

Jak tam zasilacz - sprawdź:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9809

Jaka konfiguracja kompa?

Postaw świeży system,może zaśmiecony,zawirusowany i zastosuj stery bez CCC.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

Może tylko brak sterowników do płyty głównej,a szczególnie do AGP?