Radeon x1600 512 z ddr2 czy x1650 256 z ddr3?

Witam wszystkich

Mam problem która kartę wybrać:

x1600 512 z ddr2 czy x1650 256 z ddr3

Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru.

Z góry dziękuję.

http://www.gph.benchmark.pl/

Jeśli już to 1650 Pro z DDR3?

A nie lepiej 7600GT lub 7900GS…:mrgreen:

Nie, ponieważ te karty maja o wiele wyższą cenę od tej w której mogę możliwość kupić te Radeony.

Lepiej nowszy model. Zauważ że w testach karty z 512 MB pamięci wcale nie wypadają dużo lepiej od tych z 256MB. To jest głównie chwyt reklamowy. Inaczej poco by robili karty z 256MB skoro zrobienie większej pamięci jest tańsze niż zrobienie lepszego GPU

Ile masz kasy na te karty graficzne? PCI-e czy AGP? To wersje XT czy Pro?

Oczywiście lepiej brać 256 z DDR3 :!:

Oczywiście ze bierz 256 ddr3 ,512 to chwyt reklamowy.

Polecacie, polecacie, ale nie wiemy dokłądnie jakie to modele. Czy opłaca się je wogóle brać! Jeśli to np. Pro, za taką samą kasę jak 7600GS Galaxy? :roll:

martinezz69 pyta się o pamięci a nie o kartę i można śmiało powiedzieć że lepszym wyborem będzie 256MB z DDR3

Tylko, że za kase jaką ma do wydania można by kupić np. coś lepszego…

Mogę kupić okazyjnie te Radeony, więc proszę nie rozważać innych modeli. Wiem że to są modele pod AGP i x1600 jest PRO. Jaki x1650 jest to nie wiem

Co to za okazja? Zwykle na okazjach można się ładnie przejechać.

A Ty masz AGP? Jak masz PCI-E to się zdziwisz.

Podaj moc i firmę zasilacza.

Tobi proszę bardzo nie interesuj się innymi sprawami. Ja tylko prosiłem o pomoc w wyborze karty. Dziękuje bardzo za wszystkie posty. Już dokonałem wyboru mianowicie wybrałem x1650.

Chciał ci tylko pomóc :!:

Właśnie jak masz jakiś zasilacz typu Modecom Fell lub Codegen czy no-name to możesz tego żałować…

Kartę już zainstalowałem. Mam zasilacz 300Watt i ładnie wszystko chodzi

a firma?

może do czasu…

x1650pro z DDR3

roznice miedzy iloscia (256 a 512) sa male a miedzy jakoscia (ddr2, gddr3) sa co duze