Radeon X1600 Pro 512 MB - problem :(

Witam, na wstępie dziekuje za przeczytanie postu i ewentualną pomoc.

Mam taki problem:

W grudniu kupiłem Sobie komputer (Pentium 4 - Dual Core 2x2.8 Ghz - 512 MB DDR2 - ATI Radeon X1600 Pro 512 MB - 250 GB SATAII) i napotkałem problem związany z grafiką :confused: gdy zainstalowalem jakąs gre (np. Far Cry) cały ekran przygrywa jakis pasek (nie wiadomo skąd:D). Sprawa powtarza się w prawie kazdej grze ktora ma troszke wieksze wymagania ;] Sterowniki mam ze strony producenta! Proszę o pomoc! Pozdrawiam

Może karta się przegrzewa ? Sprawdź temperature w Everest Home Edition

oraz podaj jaki masz zasilacz.

Jak nadal problem występuje to servis bo zapeewne masz karte na gwarancjii.

kupowalem komputer cały, nie skladalem :stuck_out_tongue: ale gwarancje chyba mam :smiley:

no ale to i tak masz gwarancje wiedz śmigaj do servisu i im zawracaj głowe bo od tego sa.

Było trzeba od razu tak mówić.

Nic nie rozkręcaj, nic nie grzeb, jutro komputer pod pache i do serwisu.:slight_smile:

ewentualnie reinstal starowników

-instalacja innych

juz raz bylem (Electro World) i mowili ze to wina gry :confused:

edit: doczytalem sie ze te bledy to artefakty :]

swoją drogą to wgrudinu można było kupić trochę lepszy zestaw niż Pentium 4 czy D i Radek X1600 z 512MB :smiley: to musi się grzać…

ta ta, jeszcze się okaże że to Twoja wina.

Oddaj na gwar niech naprawią, artefakty pojawiają się jak grafa się grzeje, jest uszkodzona, lub dostaje za mało prądu (kiepski zasilacz), electro world to chyba jakiś market, więc Anteca/Huntkeya/czy Topowera tam nie ma, wsadzili najtańszy zasilacz.

przeinstaluj ster i sprawdz kompa np. Aquamarkiem, 3Dmarkiem, (grafika) Super Pi i SP 2004 Orthos na stabilność.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Ogólnie kupiłeś lipny sprzęt. Dałeś się złapać na grafikę z 512 i na 2.8 Ghz

'‘Super zestaw dla gracza Procesor 2.8 GHz! Dual Core!, Grafika 512 MB!, Ram 512 DDR2! Dysk 200GB! Nagrywarka DVD!’

no to jade dzisiaj za wasza radą na gwarancję :slight_smile: jak myslicie na jak dlugo zatrzymają mi kompa ? :frowning: