Radeon X1650 - czy zadziała z tym zestawem?

Witajcie!

Zastanawiam się nad Radeonem X1650 pod AGP (LINK do aukcji). Jak widać, karta potrzebuje dodatkowego zasilania. Mój zasilacz to Fortron FSP Noise KILLER (Taki jak TUTAJ). Czy mój zasilacz będzie miał odpowiedni kabel, dzięki któemu będę mógł podpiąć tą kartę?

Druga sprawa… czy w ogóle warto kupić sobie taką grafikę do komputera takiego jakiego mam w sygnaturce? Ogólnie chciałbym pograć w jakieś nieco nowsze gry (nie mówie tu o COD4, bo na tym sprzęcie to moge jedynie o tym pomarzyć ;P), które wymagają nieco lepszej karty graficznej.

Doradźcie mi prosze!

Pzdr!

Zadziałać zadziała,karta słaba lepiej dopłacić i kupić coś z serii radeon 3850.Podaj cenę za ile chcesz kupić grafę.

po co mu taka grafa do takiego kompa? :lol:

ten Radeon X1650 będzie w sam raz.

Tak będzie miał, jak ci zabraknie kabli to jest specjalna przejściówka, którą spokojnie podłączysz kartę, byłem w takiej sytuacji jak ty i kupiłem tą x1650 i jestem z niej zadowolony. Na minimalnych ustawieniach pograsz nawet w te lepsze gry. Pod agp nie ma co w lepszą kartę inwestować. Pozdro.

No wiadomo, że mój komp to już bardziej eksponat muzealny, ale mimo wszystko chce go nieco bardziej usprawnić.

Jeszcze zastanawiałem się nad GF 6800GS, 7300GT lub Radeon HD2600.

Lepszy ten x1650od gf 7300,ewentualnie poszukaj gf7600 na gddr3z 256mb.