Radio internetowe bardzo dziwny problem

czesc mam strasznie dziwny problem z radiem internetowym. Chodzi mi o stacje Rmfmax. Mam zainstalowanego winampa kiedy slucham np. radia eska dzwiek jest bardzo dobry. Problem zaczyna sie jak wybiore rmfmax, dzwiek jest slabej jakosci a w momencie jak prezenter zacznie cos mowic radio zaczyna doslownie charczec przyspiesza, zwalnia jak by ktos przewijala tasme pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem. Zastanawiam sie co moze byc tego przyczyna, moze kodeki mam zle zainstalowane ? albo do tego radia musza byc jakies specjalne. Podczas wlanczania radia wyskakuje plik z rozszerzeniem asx. Moze do niego sa potrzebne jakies specjalne kodeki ? U kumpla to radio smiga az milo a u mnie nie :frowning: prosze o pomoc bo ja nie wiem co robic :frowning:

sprawdź czy radio internetowe nie nadaje sygnału w dwóch różnych wersjach. Czasami jest tak, że audycje lecą w niskim bitrate’cie, przez co użytkownicy wolniejszego neta mogą płynnie słuchać radia. Poszukaj linku do transmisji w wysokiej jakości.

Nie potrzebujesz żadnych kodeków poza winampem - jeżeli działają inne stacje, to wszystko musi być ok.

jak wchodze na strone rmfmax to mam tylko taki link

http://www.rmfmaxxx.pl/rmfmaxxx.asx

jak bys dal rade to zobacz czy u ciebie to radio idzie dobrze bo ja juz nie wiem co to moze byc przyczyna :frowning:

sprawdzalem u kolezanki i tez zle idzie wiec sam nie wiem moze to ich wina

rmf ma słabszą jakość dźwięku albo ma słaby obciążony serwer…

czyli to ich wina i nic nie poradze :frowning: szkoda bo fajne radio