Radio Nowy Świat

Radio Nowy Świat.

To to radio co założyciela i prezesa zarządu sponsorzy wywalili bo o pajacu margot powiedział co myśli? Po tym jak go wy*****i napisał że chciał założyć niezależne radio co “sika pod wiatr” a okazało się że potrafi tylko “s*ać pod siebie”.
Wypowiedz do wyszukania w sieci.

Załóż nowe konto, podpisz się z imienia i nazwiska i napisz to jeszcze raz.

A “już za momencik, już za chwileczkę” (bo już w grudniu)… Radio 357, czyli radiowcy dawnej Trójki w nowym radiu.

Wiem, też się zrzucam :wink: płacę więcej niż obowiązkowego abonamentu :rofl:

1 polubienie

Prawda boli? Poszukaj a znajdziesz…https://www.press.pl/tresc/62863,jethon-twierdzi_-ze-jedlinski-nie-byl-zmuszany-do-dymisji_-jedlinski-jest-innego-zdania

Nic mnie nie boli. Źle interpretujesz. Umiesz podpisać się pod swoją wcześniejszą wypowiedzią z imienia i nazwiska?

A co tu jest do interpretowania?
"“Sytuacja w Radio Nowy Świat jest taka, że z medium jakie wam obiecywałem, prosząc o sfinansowanie tego pomysłu, mającym być niezależnym, obiektywnym, prezentującym różnorodny obraz świata i otaczającej nas rzeczywistości, zapraszających komentatorów o różnych poglądach, staliśmy się skrzywionym ideologicznie medium, którego udziałowcy, zamiast sikać pod wiatr, robią pod siebie” - napisał Piotr Jedliński.
Ja tylko cytuję a interpretuj to sobie ty.

Źle interpretujesz moją wypowiedź. Nic mnie nie boli. To jak, podpiszesz się?

Wiktor Bogast.

Brawo Wiki, jak zwykle w formie.

Zareklamowałeś jakieś radio, ja zas ci odpowiedziałem czym się stało i nie jest to moja opinia a jego załozyciela i pierwszego prezesa. I tyle. Nie mnie bij brawo a p. Jedlińskiemu ze miał odwagę prawdę ujawnić.

Ciesze się, że ty się również ujawniłeś, bo co innego domyślać się, a co innego wiedzieć na pewno.

1 polubienie

Już miałem odpisywać. Dobrze, że się wstrzymałem do wyjaśnienia kto zacz :wink:

A po co ci ta wiedza? Z ABW-u jesteś?

Nikt nikogo nie zmusza do słuchania danego radia .