RadioSure - gdzie jest tzw. "schowek"?


(david2194) #1

Witam

 

 

Pobrałem ze strony dobreprogramy radyjko RadioSure (mnóstwo stacji z całego świata w tym PL - polecam).

 

Ciekawe utwory kopiuję do "Schowka" i tu moje pytanie: gdzie jest schowek ?

 

Być może to banalne jednak nie mogę znaleźć w dokumentach ani w folderze na dysku C. Jeśli ktoś wie to bardzo proszę o pomoc gdyż zależy mi na tym.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

PS. Googlowałem stronę i znalazłem http://portable.info.pl/download/poradniki/Radio%20Sure%20instrukcja.pdf jednak jest tylko opcja jak zapisać do schowka - nie pokazują jak taką piosenkę w schowku odnaleźć.


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(Semtex) #3

Jaki masz system? W XP jest widoczny schowek, w Vista i 7: http://forum.dobreprogramy.pl/temat/457696-gdzie-znajd%C4%99-schowek-w-systemie-windows-xp-vista-7/


(david2194) #4

win 7 x64

 

 

Link do tematu działa - natomiast ten w temacie do pobrania nie działa. 

Rozumiem że  mogę pobrać ClipViewer z innej strony i będzie ok ?

 

 

 

Tak wiem, chodzi mi tylko o tytuły.

Dzięki za odp, pzdr.

 

 

EDIT:

 

 

Zainstalowałem: FreeClipboard Viever 2.0 - zapisuje tylko tytuł aktualnej piosenki, drugą piosenkę nadpisuję na tą pierwszą. W schowku znajduje się tylko jeden tytuł.

 

Wina programu ?