Radiówka a download z RS

Witam, mam problem polegający na tym że nic nie ściągam z rapida a gdy chcę coś pobrać to pisze

"Your IP address **.***.**.* is already downloading a file. Please wait until the download is completed.

Dlaczego wyskakuje mi ten błąd? Mam internet radiowy, czy on powoduje owy bład?

ja mam to samo co ty, jak bym miał taką możliwość zmieniłbym na neostrade, i po zawodach…

Ponieważ mając radiowy Internet masz również wewnętrzne IP, czyli jeśli ktoś z tej sieci pobiera coś z Rapida, to system wykrywa to tak jakbyś ty też coś pobierał. Jedynym wyjściem jest czekanie lub zmiana ISP.

a jak zmienić ISP ?? :?

No właśmie, jak?

Problem jest taki, że dzielisz zew. IP z wieloma innymi użytkownikami. I nie ma na to sposobu. Trzeba było myśleć przy wyborze providera.

Jak niema jak kolega na górze napisał że można jakoś zmienić ISP. Tylko pytanie, jak?

ISP-dostawca internetowy, więc to już zależy od dostawcy.

U nas akurat problemu nie robimy jak ktoś chce odejść(umowy też nie dajemy), staramy się w każdych porach dniach, aby pingi były dobre i nie muliło internetu.

Ale akurat kumpel chciał odejść a umowa na rok i mówią 450zł(tyle by zarobili za ten rok z płacenia przez niego abonamentu) i możecie państwo odejść.

To akurat zależy czy masz umowę, jak tak to na ile.

I druga sprawa, raczej też ważna czy masz do kogo pójść, ażeby usługi były równie dobre/lepsze, pieniądze też nie kosmiczne.

Ja bym się zastanowił nad innymi metodami pobierania lub konto premium, lub jeżeli pobierasz raz na jakiś czas a nie non stop to allegro i konto premium na 48h-5GB transferu, jakieś 2.50zł mało, jeżeli ma się konto internetowe to tanio wychodzi i 5GB to tak znowu nie mało.