Radiówka a XP

Mam taki problem. Działam w sieci radiowej. Po zainstalowaniu SP2 sieć włącza się ale nie mam neta, muszę wyłaczyć kartę potem ją ponownie włączyć i wszystko gra. Próbowałem już wszystkiego (chyba) z zaporami i nic. Pomocy! !!

też mam radiówke i nie mam żandego problemu. Jak jest u ciebie z ustawieniami zabezpieczeń i firewallem???

Ja mam radiówke D-Linka i SP2 i wszystko hula po staremu. Spróbuj uaktualnić sterowniki.

Wyłączyłem co się da w zabezpieczeniach, ale może jeszcze o czymś nie wiem, będę wdzięczny za pomoc, firewalla nie ruszałem. Pozdrowionka

Post 2

Chodzi Ci o sterowniki karty sieciowej?? Jestem trochę “lajkonikiem” w tych sprawach :smiley: Może jakaś pomoc :frowning: Pozdrawiam


Update

Używaj opcji :arrow: Zmień

Golden Finger

Tak - spróbuj ustalić producenta swojej karty sieciowej (najlepiej w menedżerze urządzeń), wejdź na jego stronę i ściągnij nową wersję sterowników.

Zobaczymy, na razie mam problem ze znalezieniem sterownika, mam karte “Am1772Wireless LAN Chipset” i jakoś trudno mi znaleść. Jakieś sugestie?? :frowning: Z góry dzieki :smiley:

Czy to jest karta wbudowana w płytę główną czy dokładana osobno? Spróbuj jeszcze znależć producenta na karcie.

Sorki, że się wtrącam ;] ale w dobrej intencji! :lol:

Pod poniższym linkiem masz namiary na sterowniki zgodnie z “name” Twojej karty!

http://list.driverguide.com/list/company72/

Żeby to zdobyć, trzeba się zarejestrować - czyli myknąć name, adres email - na tej stronce

http://www.driverguide.com/join.htm

A potem powróć do pierwszego linka…

Jak coś nie dolookałam, to sorry… :slight_smile:

Dzięki, ściągnąłem, zinstalowałem i lipa, wogóle nie chodzi, wróciłem do poprzedniego. I co Wy na to?? :stuck_out_tongue: Może nie jest to sterownik do XP ?? Pozdrowionka

No to już nie wiem o co biega! :frowning:

Na pewno jest to sterownik do XP - bo z prawej strony ma odnośnik do ikonki systemowej! :slight_smile:

Natomiast moją uwagę przykuł fakt, że przy nazwie karty - była w nawiasie liczba 3 - co oznacza 3 wersje tegoż sterownika. Tak myślę… :roll:

Nie da się tego rozwinąć, ani wejść bez uprzedniej rejestracji - tak, jak pisałam.

Ty natomiast - jesteś już po niefartownym ściągnięciu… a wcześniej musiałeś oglądnąć dokładnie zasoby.

Czy przed ściągnięciem miałeś jakiś wybór sterowników w ramach tej karty?

Czy przed ściągnięciem miałeś jakiś wybór sterowników w ramach tej karty?