Radiówka jak zmierzyć sygnał?

Mam łącze radiowe. Antena podłączona jest do zwykłej karty sieciowej skrętką(nie specjalnej radiowej) i nie wiem jakim programem mogę zmierzyć sygnał. Najczęściej są to programy do karty sieciowej radiowej. To więc jak mogę zmierzyć sygnał:??: :o Da się wogóle zmierzyć na zwykłej karcie sieciowej:??:

yyyyyyy troszke dziwna masz ta radiofke :? przez zwykla sieciowa?? wydaje mi sie ze takie cos wogule nie powinno Ci dzialac… ale skoro dziala :? a Ty nei masz przypadkiem tej radiowki “na lewo” podlaczonej?? bo chyba ci provider zwyklej sieciowki nie dal(a przynajmniej nie powinien)a jak juz dal to taka firma co podlacza dosc"prowizorycznie" chyba nie jest godna zaufania… a moze masz karte radiową tylko o tym nie wiesz :wink:

to byly takie moje mniemania…

ale ja mam neta przez radiowke… moze moj progs?? jak bys chcial instalke to e-m@il

:arrow: adminow

jezeli nei moge tego programu usostepnic(wkoncu praw chyba nie mam :wink: ) to prosze o upomnienie :smiley:

a co jets takiego dziwnego w tej radiówce :smiley: mam taką samą jak kolega i nie jest na lewo :shock: a jeśli chodzi o sprawdzenie sygnal to powinieneś mieś monitorek w tray i tak sprawdzasz sygal :slight_smile:

Ja również mam łącze radiowe poprzez kartę sieciową z którym nie mam problemów i które jest legalnie podłączone.

ja wiem ze takie nietypowe polaczenie moze dzialac… ale zeby provider dawal ci sprzet przeznaczony do innych celow?? :? a pozatym to twoj provider powinien ci dostarczyc jakis program do obslugi taj karty, ktory pewnie jest ale do sieci kablowej… i o to mi chodzi!! ze provider nie powinien zamontowac do lacza radiowego karty sieciowej do lacza kablowego… a takiego programiku to raczej nie znajdziesz :? chyba ze Twoja karta LAN jest przystosowana do obslugi sieci radiowej :smiley: w co pozwalam sobie powątpiewać :stuck_out_tongue: