Rady na stres ;-)

Ludzie to jest temat jak sobie radzić ze stresem, a nie jakie są przyczyny stresu [-X nie spamujcie.

Żucie gumy : D

i próba nieudławienia się :stuck_out_tongue:

Dodane 20.08.2010 (Pt) 15:09

albo podróż “erką” do szpitala, bo komuś guma w gardle utknęła ze stresu :). BTW: mi to nawet pomaga.

Znajomymi tak, ale dziewczyną hmmm to może czasem wręcz dać odwrotny skutek. :smiley:

A rady na stres, w lato plaza, zimne piwko i widoki na plaży.

Zima zabranie jakiegoś dzieciaka ze sobą żeby nie było głupio i wygłupy na śniegu sankach itp:)

Porządny wysiłek fizyczny przy ostrej muzyce, a potem odpoczynek przy spokojnej. Dużo wpływu ma dobór muzyki. Działa na mnie, nie mam wtedy siły myśleć o stresującej mnie rzeczy. Wszystko jednak zależy od osoby jedna bardziej przeżywa wszystkie sprawy jedna mniej :slight_smile: To sposób jeżeli jest się w domu. A strach przed klasówką czy egzaminem na egzaminie ? - wystarczy się pomodlić.

Idź pograj w piłkę z kolegami mi to pomaga doskonała rozrywka

Podróż do szpitala Rką xD?

A tak na poważnie, moja pani od angielskiego radziła przed sprawdzianem żuć gumę :lol:

Dodane 21.08.2010 (So) 0:49

to znaczy podczas sprawdzianu żuć, a przed sprawdzianem radziła :slight_smile:

rada na stres…jak narazie znam jeden niezawodny sposób…poprostu iść na dobrą imprezke i wypić kilka drinków/piw…humor i poprawa nastroju gwarantowana…:slight_smile:

Z alkoholem nie byłbym taki pewny. To depresant.