RAILWORKS 3- pomoc przy instalacji!

witam ,

mój niepełnosprawny syn interesuje się koleją . W prezencie otrzymał grę PC Symulator pociągu 2012 i zaczęły się schody . Otóż sprzedawca nie poinformował , iż do uruchomienia gry niezbędny jest internet oraz Steam . Nie za bardzo wiem o co chodzi z tym ustrojstwem , ale w końcu udało mi się zarejestrować . Potem instalacja gry i totalna klapa .

Jednym słowem liczę na pomoc życzliwych użytkowników . W przeciwnym wypadku zmuszona będę poszukać nowego właściciela pociągu a niesmak dziecka pozostanie.

Steam to taka platworma do komunikacji i administracji grami na komputerze.

A teraz po kolei:

  1. Zakładamy konto na Steam - http://store.steampowered.com/

  2. Ściągamy instalkę z tejże strony - na samej górze lub tu -> http://store.steampowered.com/about/?snr=1_4_4__11

  3. Instalujemy na komputerze

  4. Logujemy się login i hasło użyte podczas rejestracji

  5. Czekamy na aktualizację (program musi się zaktualizować do najnowszej wersji) - kilka minut maks

  6. Pokaże nam się okienko - na dole po lewej - Dodaj grę a następnie Aktywacja Produktu Steam

  7. Wpisujemy klucz produktu w pole

  8. Akceptujemy licencje oraz regulaminy

  9. Gra automatycznie nam się pobiera *

  10. Gdy skończy Można grać - zawsze podczas grania STEAM będzie się uruchamiał (to program nadzorujący)

* - mając płyty można zainstalować z płyt, uprzednio anulując “ściąganie plików z gry”.

Pozdrawiam

Serdeczne dzięki Lordjahu :expressionless: :slight_smile: istnieją jeszcze życzliwi ludzie .

Jutro przeprowadzę instalację krok po kroku stosując się do powyższych wskazówek i liczę na sukces. W razie klapy poproszę o dalsze wskazówki .

Dodane 27.12.2012 (Cz) 19:45

Wow :shock: posiadamy oryginalną płytkę CD , a zatem w pierwszej kolejności instalujemy steam a potem samą grę .

a co z CD keyem ? czy żądane jest podczas instalacji czy w czasie rejestracji na STEAM -ie ?

Wiem , ze moje pytania są banalne . Jednak dla mnie laika to jak wspinaczka na Himalaje. :frowning: