Rainbow Six Vegas 2 - niedziałająca kampania

(Aadrian1337) #1

Witam, mam dość nietypowy problem z R6 Vegas 2. Gdy włączam kampanię wszystko jest ok, wczytuje się 1. level, wszystko działa dopóki nie ruszę swojej postaci. Po jakimkolwiek ruchu myszką lub poruszeniu się w którąkolwiek stronę gra się zawiesza i wyskakuje błąd. Niestety nie mam możliwości przeczytać treści błędu, gdyż po zawieszeniu się gry komputer nie odpowiada i jedynie reset pomaga. Szukałem w necie rozwiązania tego problemu, ale nie znalazłem. Co ciekawe, gdy włączę tryb zabijania terrorystów (nie pamiętam dokładnie nazwy) to gra chodzi płynnie i nic się nie zawiesza. Najnowsze sterowniki do karty graficznej zainstalowane.

Komp: AMD Athlon X2 4400, GeForce 8600GT, 1GB RAM

Pozdrawiam.

(kijek) #2

Masz kartę dźwiękową realtek ?

(Aadrian1337) #3

Tak, zintegrowana karta Realtek. To ona jest przyczyną takiego stanu rzeczy?

(kijek) #4

Tak, ona jest problemem, ale można to naprawić. Wchodzisz do panelu sterowania, klikasz "Dźwięki i urządzenia audio" w nowo otwartym oknie przechodzisz na zakładkę "Audio", w ramce "Odtwarzanie dźwięku" ustawiasz Realtek ... Audio klikasz "Zaawansowane...", przechodzisz na zakładkę "Wydajność" i sówak przy przyspieszeniu sprzętowym przesówasz o jedną kreskę w lewo. Mam nadzieję że pomogłem i napisałem to w jak najprostrzy sposób. Możliwe że to pomoże, ale nie jestem pewien.

(Aadrian1337) #5

Zastosowałem się do Twoich wskazówek, jednak to nie pomogło. Tym razem nawet nie musiałem resetować kompa, gdyż wyskoczył blue screen i sam się zresetował. Jakieś inne sugestie, w czym może tkwić problem?

(kijek) #6

Hm... poszperam trochę i może coś znajdę, a jak znajdę, to napiszę.

(Aadrian1337) #7

Dodam jeszcze tylko, że reinstalacja nic nie pomogła. Najbardziej dziwi to, że tryb Terrorist Hunt działa normalnie, a kampania się zawiesza...

aadrian , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dodatkowo, radzę zapoznać się z tematem viewtopic.php?f=11t=213590, to dowiesz się dlaczego niektóre posty znikają.