Rainbow Six Vegas 2 - niedziałająca kampania

Witam, mam dość nietypowy problem z R6 Vegas 2. Gdy włączam kampanię wszystko jest ok, wczytuje się 1. level, wszystko działa dopóki nie ruszę swojej postaci. Po jakimkolwiek ruchu myszką lub poruszeniu się w którąkolwiek stronę gra się zawiesza i wyskakuje błąd. Niestety nie mam możliwości przeczytać treści błędu, gdyż po zawieszeniu się gry komputer nie odpowiada i jedynie reset pomaga. Szukałem w necie rozwiązania tego problemu, ale nie znalazłem. Co ciekawe, gdy włączę tryb zabijania terrorystów (nie pamiętam dokładnie nazwy) to gra chodzi płynnie i nic się nie zawiesza. Najnowsze sterowniki do karty graficznej zainstalowane.

Komp: AMD Athlon X2 4400, GeForce 8600GT, 1GB RAM

Pozdrawiam.

Masz kartę dźwiękową realtek ?

Tak, zintegrowana karta Realtek. To ona jest przyczyną takiego stanu rzeczy?

Tak, ona jest problemem, ale można to naprawić. Wchodzisz do panelu sterowania, klikasz “Dźwięki i urządzenia audio” w nowo otwartym oknie przechodzisz na zakładkę “Audio”, w ramce “Odtwarzanie dźwięku” ustawiasz Realtek … Audio klikasz “Zaawansowane…”, przechodzisz na zakładkę “Wydajność” i sówak przy przyspieszeniu sprzętowym przesówasz o jedną kreskę w lewo. Mam nadzieję że pomogłem i napisałem to w jak najprostrzy sposób. Możliwe że to pomoże, ale nie jestem pewien.

Zastosowałem się do Twoich wskazówek, jednak to nie pomogło. Tym razem nawet nie musiałem resetować kompa, gdyż wyskoczył blue screen i sam się zresetował. Jakieś inne sugestie, w czym może tkwić problem?

Hm… poszperam trochę i może coś znajdę, a jak znajdę, to napiszę.

Dodam jeszcze tylko, że reinstalacja nic nie pomogła. Najbardziej dziwi to, że tryb Terrorist Hunt działa normalnie, a kampania się zawiesza…

aadrian , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dodatkowo, radzę zapoznać się z tematem viewtopic.php?f=11t=213590, to dowiesz się dlaczego niektóre posty znikają.