Rajd Polski WRC - Mikołajki


(Badzik Mistrz) #1

Witam

Przymierzam się do tego, by pojawić się na rajdzie WRC, który odbywa się w przyszły weekend.

Problem pojawia się ze sprawą karnetu. Wiem, iż taki 3-dniowy kosztuje chyba 149zł, a 1-dniowy 59zł, ale pytanie moje brzmi: czy muszę wykupować taki karnet by móc pooglądać te wydarzenie, gdy będę stał w jakimś odcinku danej trasy? Nie chodzi mi o dzień otwarcia imprezy czy pojedynczy rajd w samych Mikołajkach ...

Mam nadzieję, że ktoś mnie zrozumiał :slight_smile:

Pozdrawiam


(Gorgoroth) #2

"...pojedynczy rajd w samych Mikołajkach"? Niebardzo rozumiem...

Z rajdami WRC na całym świecie jest tak, że wstęp jest płatny. Jeśli chcesz pogapić się na krzywy ryj to czemu nie :stuck_out_tongue: Ciekawe jak to się skończy.


(Goryl2) #3

na każdym rajdzie są wyznaczone strefy dla kibiców, i tam zapewne sprawdzają bilety,a jak zobaczą cię gdzieś poza strefą to będzie buba :wink:


(Gorgoroth) #4

Na każdym rajdzie WRC - zapomniałeś dodać. Na reszcie imprez - począwszy na KJSach, przez PZM, RSMP i GSMP - nie ma takich wymogów. Każdy stoi gdzie chce (byle za taśmą), jak jest gwizdek to pełna uwaga i tyle :slight_smile:


(fiesta) #5

i tyle, tyle że potem dochodzi do takich sytuacji:

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /789811254

:frowning:


(Gorgoroth) #6

Ofiary w kibicach zdarzają się niestety i tego się nie przeskoczy... Co zrobić? Siedzieć w domu? Granie w RBR nie zastąpi zapachu rajdowej benzyny czy zapachu kończących się hamulców ;] Trzeba starać się przewidywać możliwe wypadki, nie ustawiać się za hopami, ani na wyjściach z zakrętów.


(Und3ad) #7

Ponawiam pytanie kolegi wyżej. Czy wie ktoś czy można w jakiś sposób legalnie ogladać rajd nie posiadając biletu? Może bilety dotyczą wyłącznie pewnych części trasy i reszte trasy jest nie objęte biletami ? Ktoś coś wie na ten temat ?


(Badzik Mistrz) #8

Z tego co się dowiedziałem na innym forum, to gdziekolwiek nie pójdziesz, to musisz posiadać karnet/bilet.

Tylko nie wiem czym się różnią karety jednorazowe od jednodniowych...

Tylko mnie to ciekawi, jak grupa organizacyjna ma zamiar sprawdzić czy każdy owy bilet posiada. No i co grozi za jego brak :slight_smile:

Czekam na jakieś odp.

pozdrawiam


(Und3ad) #9

Sam jestem tego ciekaw. Przeciez to nie jest stadion tylko kilkanascie kilometrow kwadratowych na jeden odcinek rajdu, ludzi mnostwo. to nie jest stadion zeby trzebalo przez jakies bramki przechodzic. a z tym jednorazowym to jaka cena? moze chodzi o wejscie na jeden odcinek LOL :stuck_out_tongue: