Rajd Polski WRC - Mikołajki

Witam

Przymierzam się do tego, by pojawić się na rajdzie WRC, który odbywa się w przyszły weekend.

Problem pojawia się ze sprawą karnetu. Wiem, iż taki 3-dniowy kosztuje chyba 149zł, a 1-dniowy 59zł, ale pytanie moje brzmi: czy muszę wykupować taki karnet by móc pooglądać te wydarzenie, gdy będę stał w jakimś odcinku danej trasy? Nie chodzi mi o dzień otwarcia imprezy czy pojedynczy rajd w samych Mikołajkach …

Mam nadzieję, że ktoś mnie zrozumiał :slight_smile:

Pozdrawiam

“…pojedynczy rajd w samych Mikołajkach”? Niebardzo rozumiem…

Z rajdami WRC na całym świecie jest tak, że wstęp jest płatny. Jeśli chcesz pogapić się na krzywy ryj to czemu nie :stuck_out_tongue: Ciekawe jak to się skończy.

na każdym rajdzie są wyznaczone strefy dla kibiców, i tam zapewne sprawdzają bilety,a jak zobaczą cię gdzieś poza strefą to będzie buba :wink:

Na każdym rajdzie WRC - zapomniałeś dodać. Na reszcie imprez - począwszy na KJSach, przez PZM, RSMP i GSMP - nie ma takich wymogów. Każdy stoi gdzie chce (byle za taśmą), jak jest gwizdek to pełna uwaga i tyle :slight_smile:

i tyle, tyle że potem dochodzi do takich sytuacji:

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar … /789811254

:frowning:

Ofiary w kibicach zdarzają się niestety i tego się nie przeskoczy… Co zrobić? Siedzieć w domu? Granie w RBR nie zastąpi zapachu rajdowej benzyny czy zapachu kończących się hamulców ;] Trzeba starać się przewidywać możliwe wypadki, nie ustawiać się za hopami, ani na wyjściach z zakrętów.

Ponawiam pytanie kolegi wyżej. Czy wie ktoś czy można w jakiś sposób legalnie ogladać rajd nie posiadając biletu? Może bilety dotyczą wyłącznie pewnych części trasy i reszte trasy jest nie objęte biletami ? Ktoś coś wie na ten temat ?

Z tego co się dowiedziałem na innym forum, to gdziekolwiek nie pójdziesz, to musisz posiadać karnet/bilet.

Tylko nie wiem czym się różnią karety jednorazowe od jednodniowych…

Tylko mnie to ciekawi, jak grupa organizacyjna ma zamiar sprawdzić czy każdy owy bilet posiada. No i co grozi za jego brak :slight_smile:

Czekam na jakieś odp.

pozdrawiam

Sam jestem tego ciekaw. Przeciez to nie jest stadion tylko kilkanascie kilometrow kwadratowych na jeden odcinek rajdu, ludzi mnostwo. to nie jest stadion zeby trzebalo przez jakies bramki przechodzic. a z tym jednorazowym to jaka cena? moze chodzi o wejscie na jeden odcinek LOL :stuck_out_tongue: