Ralink wireless utility nie odpowiada

Witam.

Dziś zrobiłem format komputera. Jak po każdym formacie chciałem zainstalować sterowniki i program obsługujący moją kartę sieciową(ew-7128g). Po zainstalowaniu program do obsługi nie odpowiada i wyłącza się przy każdej próbie zrobienia czegokolwiek. Ściągnąłem ze strony Edimaxu(firma która zrobiła tą kartę) drivera, ale po zainstalowaniu i wpisaniu hasła sieciowego w programie jak i w windowsie łączy się z siecią, robi dissconect i znowu zaczyna się łączyć. Internet mam z neostrady jednak działa on na netbooku z którego piszę do was to wołanie o pomoc! Proszę o jak najszybszą reakcję(potrzebuję stacjonarnego do pracy a netbook nie jest mój).

Spróbuj zainstalować sterowniki do płyty głównej i potem zobacz czy dalej tak się będzie działo.

zainstalowałem wszystkie możliwe drivery ze strony gigabyta i nadal nic. PS podczas instalacji sterowników do kary sieciowej wyskakuje błąd o zagrożeniu dla komputera. Mogę przerwać mu instalowanie lub puścić dalej.

Wstaw logi z OTL.

Nie wiem jak wrzucić ten plik więc umieściłem to na pastebinie: http://pastebin.com/ngvhC44D

EDIT: Nowsze oprogramowanie do karty również zaczęło się wyłączać samo z siebie.