Ram DDRAM a DDR2

Chc sobie kupic karte :

http://www.allegro.pl/item1012838487_hi … _w_wa.html

I mam pewien problem.Ma ona wejscie na DDR 1 i DDR 2 a ja nie wiem czy jesli włoze 256mb+512mb na DDR1 ze starego kompa i np . 1GB na DDR 2 to czy mi to wogóle bedzie dzialac ? A jesli by dzialalo to czy bedzie to mialo jakis wplyw na predkosc czy cos takiego ??

//Przepraszam ze bez polskich znakow ale cos mi sie stalo z klawiatura :smiley:

Zawsze w płytach głównych z gniazdami na pamięć w 2 różnych typach, w tym samym czasie możesz zainstalować jeden rodzaj pamięci - albo DDR albo DDR2 (nie można mieszać)

Dzieki za odpowiedz. A tak przy okazji jesli juz zrobilem temat to czy na tej plycie pojdzie mi zarowno karta graficzna Pci-e x16 i AGP??

Jesli to wazne to mam Radeona 9200(agp) a chce sobie po jakims czasie kupic GeForc’a 9800 GT(PCI) Oczywiscie na w/w karcie :slight_smile:

To są dwa rózne gniazda i kartę z wtykiem jednego typu nie włożysz do gniazda drugiego typu (chyba, że młotkiem :wink: ) Nie wiem czy istnieją płyty, które mają oba takie gniazda. PCI-e zastąpiło AGP. Podaj symbol swojej płyty głównej.

jest jedno gniazdo na agp i jedno na PCI-Express x4 ,karta graficzna na pci-e x16 bedzie chodzic minimalnie wolniej

Dodane 27.04.2010 (Wt) 20:16

miałem tą płyte gł. i jest dobra jako przejściowa ze starszego kompa bo nie trzeba wszystkich podzespołów wymieniać odrazu, poźniej ją wymieniłem bo ograniczała wydajność innych podzespołów