Rammstein-Reise, Reise i czarna skrzynka... jak to jest?


(ThEnemy) #1

Witam.

Kupiłem ostatnio płytę zespołu Rammstein pt. "Reise, Reise". Interesowałem się nią już wcześniej i co nieco o niej czytałem... no i w końcu trafiłem na informację o ukrytym nagraniu z czarnej skrzynki na początku albumu, które można odsłuchać po cofnięciu płyty do samego początku w odtwarzaczu CD. I tu pojawia się problem. Nijak nie mogę odtworzyć tego nagrania. I teraz nie wiem czy może po prostu to nagranie to jakaś plotka, czy nie ma go na moim egzemplarzu, czy może nie umiem tego cofnąć jak trzeba :expressionless: .

Jeśli komuś udało się odtworzyć to nagranie to proszę o poradę, co zrobić bym też mógł to odsłuchać oraz proszę o jakieś sugestie i doświadczenia związane z tym tematem.

Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile: .


(Fingerboarding) #2

Bujda , ew. sprawdź sobie w komputerze jakie pliki znajdują się na płycie.


(Pawel Pieczyrak) #3

Ja też o tym słyszałem, mam ten album tez jakoś tego nie ma. Może była jakas limitowana edycja tej płyty i tylko w niej to było.


(Maciej A) #4

ehh:P łątwo to sprawdzić włoż płytke Cd do odtwarzacza CD w komputerze i zobacz zawartość. Ta ukryta piosenka bedzie pierwszym plikiem. Wszystkie płyty mają to nagranie jeśli nie macie tego nagrania to pewnie kupiliście piraty :stuck_out_tongue:


(ThEnemy) #5

Mylisz się Thorin. Kupiłem płytę w normalnym sklepie muzycznym, w Niemczech.

Sprawdziłem na komputerze i nie ma tam żadnego dodatkowego nagrania :evil: :-x .


(Maciej A) #6

O to przepraszam.. Zwaracam honor :oops: ja i moi znajomi kupiliśmy swoje płyty w ormalnym sklepie muzycznym, Empiku i allegro i każda płyta zawierała ten kawałek...


(ThEnemy) #7

Może te niemieckie płyty są jakieś wybrakowane... :stuck_out_tongue: