RAMy czy karta graficzna?

(Grzesiu 1990) #1

nie wiem co najpierw wymienic... ramów mam 2*256mb kingstona, a karte graficzna Radeona 9550 128mb tv-out/dvi.

jak dokupic ramy to ile?1gb czy nastepne 512? i jaka karte graficzna zamiast tej.bo lubie sobie pograc na wysokich detalach :smiley: .wiec co byscie poradzili? na karte moglbym chyba wydac do ok 300zl,ramy sa troszke tansze...

(system) #2

Osobiście postawiłbym na RAM :slight_smile: Sprzedaj te 2x256 i kup jedną kość 1GB.

(Grzesiu 1990) #3

dlaczego ramy?slyszalem ze niby tez poprawiaja grafike ale nie chyba to co nowa karta graficzna ...

(Asamer) #4

Bo jeżeli kupisz kartę za te pieniądze to zbyt dużo to nie zmieni.

(Grzesiu 1990) #5

myslalem ze jak 3 lata temu kupilem za taka cene ta karte, i jakbym kupil teraz to bedzie dobra.bo nie narzekam na nia,a grafika jest ladna w grach,gram na srednich i na wysokich detalach na biezacych grach...

(Mafioz09) #6

Do 300zł możesz tylko kupić GF 7300GT dobra karta, chyba dużo lepsza niż twój obecny radek. potem jak dozbierasz około 200zł (patrzyłem na goodram ddr2 w sklepie arest 1GB za 200zł już kupisz z taktowaniami 667MHZ) kupisz sobie ram.

(system) #7

Wątpie, żeby jego płyta obsługiwala ddr2

(squeet) #8

grzesiu-1990 - proszę o używanie polskich liter w pisowni postów.

(Mafioz09) #9

Noto jak na ddr to troche drożej wyjdzie, ale kup lepiej karte i uzbieraj 300zł na 1 GB ram