Ranking najlepiej sprzedających się podzespołów

Za wydawnictwem http://www.egielda.com.pl podaję ranking jak w temacie…dotyczy miasta Kraków za miesiąc czerwiec /ale myślę iż w pozostałych rejonach jest podobnie/.

Mam nadzieję iż pomoże on choć w niewielkim stopniu w wyborze sprzętu “niezdecydowanym”…ranking będzie aktualizowany co miesiąc.Jak da się zauważyć niepodzielnie “króluje” firma Gigabyte oraz Samsung… 8)

ranking5gt.jpg

Dziwne,iż najlepiej wśród procesorów Intela sprzedaje się Celeron :expressionless:

Dlaczego dziwne. Kasa. :smiley:

I takie zestawy są najczęściej sprzedawane w hipermarketach, pokroju Celeron 2,4 +FX 5200/ATI 9250 / niemarkowy zasilacz.

W monitorach Samsung LCD na razie króluje. To dobrze, bo za jakiś czas chcę właśnie kupić od nich monitor…

Komputery z marketów mają często mało pamięci 256 MB i słabą Kartę grafiki

Ranking jest sporządzany na podstawie informacji z kilkunastu wiodących sklepów komputerowych w Krakowie…zero hipermarketów które faktycznie sprzedają w większości badziewie / mówię o zestawach komputerowych/.

Wg mnie nie sprzedaje się więcej Celeronów. Moim zdaniem gdyby zsumować ilość sprzedanych procesowrów z 2. i 3. miejsca, to pewnie ta liczba przewyższyłaby liczbę sprzedanych Celeronów z 1. miejsca.

Jeszcze warto zwrócić uwage na to że mimo że Celerony nie najlepiej nadają się do użytku domowego to w firmach gdzie pracownicy siedzą przy Office i szperają w internecie nie sprawdza się to tak źle :slight_smile:

Gdyby zsumować poparcie dla Leppera i Stana Tymińskiego to może też Kaczyński wcale nie byłby pierwszy. Tylko jaki to ma sens? :?

ja od siebie jeszcze dodam link:

http://sklep.proline.pl/shop.php?id=shopgaleriabest

WAKJACJE! !!

Tu trzeba przyznać Ci rację… Firmy raczej idą po małej lini oporu i biorą tańsze komponenty…

A zobaczyłeś jakie procesory są na 2. i 3. miejscu :?: Czy tak napisałeś, byle napisać :?:

Pawek , nie można zsumować ilości sprzedanych Pentium 4 z 2 i 3 miejsca, gdyż są to różne procesory. W tym podsumowaniu nie chodzi o wykazanie tylko tego, jaki typ produktu się sprzedaje, ale również o jego konkretny model.

Lipiec 2005…

Generalnie na pozycjach liderów bez zmian…Samsung/Gigabyte…czyli jakość za rozsądną cenę…choć w monitorach LCD pojawił się nowy “król”…Iiyama…takie tanie,czy takie dobre ?? :slight_smile:

00000011076kp.jpg

Złączono Posta : 05.09.2005 (Pon) 11:20

Sierpień:

Firmy Gigabyte oraz Samsung mogą chyba być zadowolone z uzyskiwanych w Naszym kraju wskaźników ekonomicznych. :slight_smile:

W segmencie kart graficznych wkrótce pewnie pojawi się nowy lider…Radeon X550.

xx6kd.png