Ranking - najlepsza polska stacja telewizyjna

TVN … bo często fajne filmy dają … ale w ostatni piątek przegieli …

Filmy z Sigalem puszczają dosyć często

TVN… za “Magde M.” :stuck_out_tongue:

Ja lubię TVN i Polsat, ale jak podczas filmu widzę wielki na pół ekranu napis REKLAMA to już mi niedobrze, teraz na Polsacie po 22 reklamy trwają 10 minut (jak leci jakiś dobry film) można klnąć przy tym telewizorze jak widze po raz 10 z rzędu reklame mydełka FA, albo uwojnij swoje gardło sprajtem :lol: Albo teraz moda na odświeżacze powietrza, to już jest szczyt głupoty… Ja bym na takie coś nigdy nie wpadł.

A tak właściwie co to jest

Może głupie, ale ja oglądam tylko Discavery Science, Polsat i TVN i nie mam innych kanałów u siebie ustawionych, no nie skoki mam na TVP 1 :smiley:

TV Trwam to telewizyjna odmiana Radia Maryja :smiley:

Jak osobiście lubie oglądać TVN (Polsat w sumie też ujdzie :stuck_out_tongue: ). Cenie TVN7 (wcześniej RTL7) bo “puszczali” nieśmiertelnego Dragon Balla :smiley: .Ogólnie nic nie mam do innych stacji, no może do TVP3 (kto mieszka na Śląsku nie sobie puści w niedziele pod wieczór chyba koło 20, taką liste przebojów, normalnie “Śląskie Reggae” Rulez :x , hehe :lol: )

http://www.tv-trwam.pl/

mnie denerwuje to, że na wszystkich kanałach nic nowego nie pokazują , tylko klepią wkółko to samo.

Ja jestem za TVN i jeszcze ewentualnie Polsat (tylko troche przeginają z reklamami). :lol:

TVN.Właśnie dostałem cynk, że w święta na Polsacie będzie leciał Kevin sam w domu 8)

brakuje odpowiedzi “INNA” jak tez “NIE OGLADAM TELEWIZJI”

glosu nie oddam, bo telewizja nie ogladam :twisted:

Ciekawe dlaczego nikt nie lubi TVP1

pewnie dlatego ze nie ma reklam w czasie filmów :smiley: