Rapidshare a ORBITDownloader

Witam!

Mam następujący problem. Posiadam konto RapidSharePremium (od wczoraj). Poszukuję programu, ktory będzie mi sciągał pliki po zakolejkowaniu adresów. Na chwilę obecną jestem na programie OrbitDownloader. Próbowałem również RapGet i FlashGet. Żaden z programów nie działa … albo w ogóle nie łączy, albo jak obecnie urywa paczkę po 13kb i udaje, że wszystko OK. Próbowałem wpisywać w programie zarówno login jak i nr konta, nic nie skutkuje. Jestem podłaczony do sieci akademickiej. Ściągając tradycyjnymi metodami wszystko działa.

Ma ktoś jakis pomysł ???

Proszę o pomoc !!

Pzdr 4all

CryptLoad ja używam :smiley: fajniutki program i posiada przeróżne opcję. Ja przeważnie korzystam z wypakowywania automatycznego.

Pozatym tak znowu nie oczekuj kokosów w godzinach szczytu, wtedy 2-3linki ja jak już daje i osiągam te 2Mbit a przeważnie to śmigam z jednym i mam full prędkość.

I ściąga mi ogólnie super :slight_smile: Kiedyś korzystałem z niego do free rs jak jest były captcha kod to je potrafił przepisywać, a teraz nie potrafię się oderwać od opcji rozpakowywania i ogólnie ma wszystko to co taki FlashGet(może nie wszystko[czyt. eMule, Torrent ale]) a nawet łatwiejszy bo sam szuka linki i sprawdza czy aktualne.

Korzystanie z CryptLoad może doprowadzić do zamknięcia konta Premium z powodu naruszenia zasad RapidShare.

Czyli CryptLoad odpada … ale czy ktoś ma pomysł czemu mi urywa te paczki ??? czy to kwestia ustawień, czy może ja czytać nie umiem ??? To raczej nie jest wina sieci, gdyż wczoraj próbowałem uruchomić Flashget na kompie w domu, gdzie łaczę się przez Neostradę i tam też urywało po ściagnięciu 13 kb…

Polecam RapGET 1.4.0 bardzo szybko ściąga i nawet się nie wiesza jak inne odpowiedniki.

PISAŁEM W 1 POŚCIE: sprawdzałem RapGet, NIE DZIAŁA PODOBNIE JAK I INNE WYMIENIONE PROGRAMY !!

jdownloader

Jaką wersję sprawdzałeś? 1.4.0? Bo 1.4.1 faktycznie nie działa. Tylko starsza.

Spotkałeś taki przypadek ? Który punkt regulaminu RS o tym mówi ? Bo sam jestem ciekaw, akurat to konto dzielimy.

Jeśli kupuję konto, to tylko od oficjalnego resellera na Polskę i on ostrzega przed tym programem, bo widocznie miał kilka takich przypadków. Daje gwarancję na konto, ale tylko gdy przestrzegasz zasad RapidShare.

I gdzie tu jest zabronione korzystanie z takich programów jak cryptoload?

Zarówno ja jak i mój kumpel na swoim koncie korzystamy z jdownloadera i nie mieliśmy z tego powodu żadnych nieprzyjemności. Minusem programu jest ilość aktualizacji, które potrafią do szału doprowadzić.

RapidShare Manager