Rapidshare Happy Hours

“The RapidShare Happy Hours are active right now. Have fun!”

co to są za happy hours na rapidzie? :slight_smile: wchodzę na link a tu nie każą mi wpisywać żadnego kodu… może limity tez wyłączyli? Jeśli tak zachęcam do korzystania z pomocyjnego okresu jeśli ktoś nie zauważył :wink:

To jest chyba pare razy dziennie.

Nie trzeba wpisywac kodu i czekac iles tam sekund.

Wczoraj miałem okazję załapać się na Happy Hours. To prawda nie wpisuje się kodu ani nie czeka się ileś tam sekund. Podczas ściągania kolejnego pliku trzeba było już odczekać kilkadziesiąt minut :slight_smile:

Ja teraz ściągam i …

  1. Nie da się pobierać min. 2 plików równolegle,

  2. Po pobraniu trzeba czekać parenaście min.

Ale ogólnie spox.

a ja wczoraj to miałem kilka razy i dzisiaj już ze dwa :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Dość często to się trafia i dobrze bo nie chce mi się przepisywać tokenów ;p

ja też tak miałem ale co z tego że nie trzeba wpisywać kodów jak nadal limity są …

Też mi sie udalo trafić w ogole ostatnio Rapid jest “milszy” mniejszy czas oczekiwania i HH :smiley: tylko te obrazki to jakaś tragedia Pieski kotki kto to wymyślił i po co?

Zabezpieczenia przed botami.

tylko że czasem tych obrazków w ogóle się nie da odczytać… szczerze powiedziwaszy to różnica między “kotkiem” a “pieskiem” jest bardzo mała… ostatnio jak sie próbowałam dopatrzeć to za 3 razem dopiero wpisałam dobry kod ;/

co będzie następne? opcja: “podaj swój adres email, wyślemy Ci tam Twój własny indywidualny szyfr za pomoca którego będziesz mógł SPRÓBOWAĆ odczytać obrazek… w razie nie powodzenia skontaktuj się z naszym konsultantem Johnem Q”

dlatego takie happy hourse to dobry pomysł. mogliby wymyslić jeszcze godziny bez limitów… :smiley:

No to by było coś… Ale i tak nie lubię rapidshare’a :stuck_out_tongue:

Happy Hours trwa od 16-17 w każdy dzień.

Mam ten sam problem musze przybliżać te obrazki bo są takiej jakości ze pies czy kot to prawie 0 różnicy… Za pierwszym razem wpisywałem 3 razy bo nie kumałem o co biega xD myślałem że te stworki to są wszystkie takie same :stuck_out_tongue:

nie tylko…

jeszcze o 19 i 22 i wcześniej… przynajmniej tak czytałem w necie :wink:

PS. co wy ściągacie z tego rapida? :>

to co nielegalne :wink:

Dzisiaj to chyba było od 8 do 13 godziny…

a ja nie lubie rapida…a co do HH to przez ostatnie 2 tygodnie zaczely sie porzodnie te HH sa przynajmniej raz na dzien :o , pewnie wprowadzili je dlatego bo już ciezko odczytac kotki

Jakoś nie mogę trafić na te HH :8

ja też nie lubię rapida bo ma do 100MB … ale co gościu mówisz że rapid jest nielegalny ???

On mówi że ściągamy co nielegalne :stuck_out_tongue_winking_eye: