Rapidshare kilka pytań

Witam, mam kilka pytań odnośnie serwera rapidshare.

1.Jeżeli uzbieram 10 tyś pkt. co trzeba zrobić żeby dostać konto premium.

(proszę o opis co i jak , niestety jestem kiepski z angielskiego)

2.Jak naliczają się punkty na koncie premium. (jeżeli utworze konto premium co się stanie z moim starym kontem ? Czy zostanie zlikwidowane ? Czy dalej będe mógł na nie zbierać punkty?)

3.Jaki program do pobierania z rapidshare polecacie ? (na koncie premium)

nalewator!999 co to ma wspólnego z działem oprogramowanie :o

Czytaj opisy działów przed założeniem tematu :?

  1. Jest przycisk “Convert Points” a co dalej to już nie wiem bo tego nie robiłem.

  2. Z tego co wiem to konto premium tworzy się osobno, więc na starym koncie kolekcjonerskim możesz zbierać punkty na nowe konto premium.

  3. Flash Get

  1. naciskasz Convert points ale ja nie zaznaczam tego kwadracika ponizej (chodzi tam o to by przeniesc pliki ktore wrzuciles na collector account na konto premium.ale jesli nie uzbierasz nimi nastepnych 10,000 pkt to te pliki przepadna.dlatego ja zostawiam pliki nabijajace konto collector wlasnie na koncie collector)

otwiera ci sie strona z podanym loginem i haslem (zapisz je sobie w notatniku np)

  1. po utworzeniu konta premium collector nadal istnieje.decydujesz czy chcesz przeniesc pliki z collectora na premium czy zostawiasz tak jak byly na collectorze (napisalem o tym wyzej)

  2. polecam Internet Download Manager (IDM) bardzo szybko i sprawnie sciaga pliki.kopiujesz tylko linka do pliku z rapida a on automatycznie go przechwytuje i pyta czy sciagac teraz czy pozniej. obsluguje wznawianie.

aa,wczesniej musisz w opcjach ‘autoryzacje’ podac login i haslo konta premium.

mam nadzieje ze pomoglem :slight_smile:

Dzięki za pomoc.

zack22 Jeśli chodzi o pierwsze pytanie.

Rozumiem że mam nie zaznaczać “Mark the checkbox to transfer all your collected files to the new premium account.”

Bo jeśli ją zaznaczę to przeniosę wszystkie pliki z darmowego konta na konto premium, a co za tym idzie jeśli nie uzbieram w ciągu miesiąca

10 tyś pkt. to pliki mi przepadną razem z kontem premium.

Dobrze zrozumiałem ?

zgadza sie-dobrze zrozumiales :slight_smile:

Dzięki :slight_smile:

Pozdrawiam