Rapidshare.. limity na koncie premium?

Może mi ktośwytłumaczyc te nowe limity na rapidshare ?? kupiłem dzsiaj konto na miecha pobrałem kila plików a tu co taki napis" You have exceeded the download limit.

You can download 2.66 Gigabytes per day. 2.66 Gigabytes are equal to 2.660.000.000 Bytes. "

z tego co wiem to limit jest 10 Gb na koncie premium

Wiec coż to za napis ? toroszke sie nim zdziwiłem

może jest jakiś dzienny ale była by to głupota bo przecież to premium

Własnie… daje 30zł za konto prem… (bezlimitów) a tu mi niespodzianka limity dzienne…tak by wychodziło ze limit dzienny to 2gb :? to jakies jaja są :expressionless:

to masz stare informacje, może ty jeszcze masz te 10Gb ale nowe konta już nie.

a co tu dużo tłumaczyc, od jakiegoś czasu nowy limit na nowych kontach jest 2.66GB na dzień, tylko istniejące konta przed zmianą zasad mają jeszcze 10GB. masz 2.66GB na dzień i to wszystko, nie wykorzystany limit przechodzi na koleny dzień i łącznie można schomikować do 10GB, jeśli chce się więcej można wykupić TrafficShare który można wykorzystać na ściąganie.

Bez sensu… i kup tu spokojnie konto prem…

hehe to dobrze że mam konto na rok i mnie to już nie obowiązuje:))

troiP takim jak ty to się upiekło.

Kruszon92 nic na to nie poradzisz, wszystko w regulaminie jest napisane więc nikt cię nie oszukał a fakt że go nie przeczytałeś to już inna kwestia :slight_smile:

BTW to na rapidshare zawsze był jakiś limit ale obecny limit to ośmiesza ide płacenia, zawsze była zasada “płace więc wymagam”, a teraz jest “płace i nic z tego nie mam”, mówi sie trudno.

A jeszcze mam pytaneczko…

Jak wygląda kolekcjonowanie limitów ?? jak sie one dodają bo słyszałem ze jak sie nie wykozysta to przechodzi na nastepny dzień

przeciez azazel napisał że