Rapidshare - nie sciagaja zadne programy

Mam wykupione konto na rapidshare ale nie moge z niego korzystac we wspolpracy z zadnym programem.Korzystalem pol rok z Rapgeta i bylo wporzadku ale nagle padlo. Niewim czy to ma jakis zwiazek ale instalowalem Corel Paint Shop Pro X i chyba jakos wtedy padlo - ale morze to przypadek/odinstalowalem go i tez nic/ . Morze cos z antywirusem /mam Kaspersky/Instalowalem Bitcomet ,Internet Dowload Manager i jest tak ze sciaga mi tylko link 13,06KB i koniec /STAN-ZAKONCZONE/ a te ikonki START ,STOP sa nieaktywne-jakby w cieniu .Dzialal mi tylko Flashget ale cos z nim jest nie tak bo zamulal mi komputer i wyskakiwaly mi jakies komunikaty o bledach wiec go wyrzucilem.W rapget mam cos takiego ze jak wkleje linka to on caly czas - czeka .Wklejaem rozne i zawsze jest tak samo.Jak by mogl mi ktos pomoc to bym prosil.

Wiesz tak czytam i z podziwu wyjść nie mogę i Ty tam już tego naściągałeś ? Według mnie to masz troszkę syfu na kompie, przeskanuj

spybotem i jakimś skanerem online

ps

po za tym nieładnie tak piracić

Boje sie uzyc Spybota bo nie jestem kozakiem komputerowym a podobno to jest dla doswiadczonych . A czy Kaspersky tego nie powiniem naprawic/nie pirat - tylko ze sklepu/

spy bota pobierasz stąd

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … y+1.6.2.46

instalujesz robisz kopię zapasową rejestru, sam cie o to program poprosi, aktualizacja i pełen skan, jak skończy (ok godziny )to dajesz napraw

codo Kasperskiego to kiedy ostatnio skanowałeś kompa ?

Wałcz direct download w opcjach konta rapidshare wtedy będziesz ściągał pliki a nie nagłówki stron.

Krótko i na temat - jDownloader

magot , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

magot

Jeśli masz wykupione PremiumRS to jest przecierz specjalny program przygotowany przez administracje tegoż serwisu, a nosi nazwę RapidShare Manager :stuck_out_tongue: , który pod system MS Vista jest dostępny pod ich stroną główną, a pod XP to musisz poszukać w necie :slight_smile:

Witam.Przepraszam że sie nie odzywalem ale nie mialem możliwosci.Co do problemów to ; Rapget używalem okolo pół roku i bylo OK - wszystko padlo ‘’ samo’’. Także opcje Diret dowland mialem odchaczoną.Ciekawi mnie czy to że zainstalowalem program do zdjęć w wersji testowej moglo miec wplyw na dzialanie Rapgeta.Co do Rapid share Manager to strona mi sie wyswietla po angielsku a ja mam z tym problem albo nie moge tego wlasciwie wyszukac tego programu.Coś czuje że rzeczywiscie narobilem balaganu na kompie ale nie wiem kiedy.

Direct download działa ale z “Internet Download Menager”

Nie dziwie się nie tylko tobie ale i tysiącom innym użytkownikom.

Nie gdyż firma hostingowa Rapidshare.com zablokowała możliwość pobierania plików przez RapGeta.

Mam nadzieje że ci rozjaśniłem trochę sytuacje.

RapGet nie będzie działał u NIKOGO! !!

Polecam przeczucić się na Internet Download Menager

Podaj jaki masz system, a postaram sie poszukać Ci tego programy :stuck_out_tongue:

Dzieki za podpowiedzi zainstaluje jeszcze raz Internet Dowland Menager może tym razem sie uda .

Windows XP . SP 3

Dobrym programem do pobierania z rapida jest Jdownloader , ja z niego kożystam i jestem bardzo zadowolony :smiley:

Nie zapomnij wpisać loginu i hasła w nakładce “Autoryzacje”

Zainstalowalem Internet Dowland Menager ale w opcji Autoryzacja domaga sie wpisania Serwer/Scieżka a ja nie wiem co mam wpisac bo nie mam innego logina a jak nic nie wpiszę to nie chce zaakceptowac tylko logina i hasła.

Spróbuj w Serwerze wpisać rapidshare.com

37bde05b40a80815.jpg

PaPux dzięki za podpowiedż z tą Serwer/scieżka wpisalem rapidshare.com i pomoglo.Robilem format dysku ale nie pomoglo bo póżniej wgralem Rapget i nic, JDownloader sciągnął mi dwa linki przez noc i sie wylączył.Także chyba ten format był nie potrzebny.Ale nic to .Dzięki

Dodane 25.07.2009 (So) 10:22

Wreszcie to opanowałem .Wszystkim dziekuję za pomoc.