Rapidshare - ograniczenia

Jakie sa w tej chwili ograniczenia na rapidshare na koncie FREE.Cały czas je zmieniają i nie moge się w tym połapać:/

Raz na 1h możesz pobrać 30MB (jak masz neo rozłacz się i połącz ponownie i dalej możesz pobierać), umieszczać max 100MB.

http://rapidshare.de/en/faq.html

z tego co pamiętam pomaga również usuwanie ciasteczek :twisted:

lecz po nowym roku zmieniaja nie wiem na jakie :frowning:

witam zakupiłem konto premium na rapidshare.com i teraz chciałbym zobaczyć ile ściągłem z tego servera , da się zobaczyć czy jest taka możliwość.

dziękuje z odpowiedż

Logujesz sie na konto premium i :

Hello, XXX! Your Premium-Account is valid until XXX. If you want to extend your premium-account, just click on “Extend Account” below. You have collected 8000 Premium-Points so far. To download files with your Premium-Account, you have to know the URL of that file and click on it. For privacy-reasons we do not offer a search-engine (See FAQ). Thus your uploads are safe here and will only be downloaded by the people you give the URL to. In the last 5 days you have downloaded 9500 MB.

oraz masz taki przycisk LOGS i tam szczegółowe dane. Pamiętaj w ciągu 5 dni nie możesz pobrać więcej niż 25GB w przeciwnym wypadku blokada konta na 1 dzień.

właśnie oto mi chodziło dzięki za odpowież