Rapidshare płatne przez telefon?

(Danzelmario) #1

chciałbym skorzystac z usługi Tutaj ale nie jestem co do niej przekonany. rozumiem troszke co tam jest napisane ze zostane przekierowany gdzies czy cos, ale jak to niby działa??? moze mi ktos wyjasnić? w jaki sposob udostapnia mi konto premium skoro wykonalem tylko telefon..

(Szczuply_NH) #2

Według mnie jak tam zadzwonisz to oni Ci podadzą numer konta i hasło. Najprawdopodobniej poproszą Cię o e-mail.

(Danzelmario) #3

chodzi ci o login tak? czy jak to tam na stronie jest ID.no nie wiem jakos nie jestem przekonany co do tego. tam nic nie pisze o tym ze tak maja zrobic.

(Szczuply_NH) #4

A nie lepiej Ci przelać pieniążki? Warte zauważenia , że minuta kosztuj bodajże jeśli mnie pamięć nie myli 4,22 zł

(Danzelmario) #5

to co proponujesz? to w jaki sposob zdobyc tam konto premium przelewajac pieniadze na ich konto. tam sa opcje z tego co patrzałem te pay pal czy cos takiego.. nie wiem co to jest.

(Szczuply_NH) #6

Masz kartę kredytową lub płatniczą?

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr Tutaj masz wszystko wytłumaczone.

Wybrałem jeden miesiąc, ponieważ jak będziesz dużo ściągął to dostajesz tam punkty , za które będziesz mógł otworzyć drugie konto bądź przedłużyć na miesiąc swoje.

(Danzelmario) #7

aha,dzieki juz wiem. ale nie mam karty platniczej no cóż bede kombinowac :stuck_out_tongue: a powiedz i co konto premium warte jest swojej ceny? powiedz cos o tym. dlaczego sobie je zalozyles. tak duzo sciagasz? sakd bierzesz linki bo skoro placisz tyle kasy to musisz sporo z tamtad sciagac roznych rzeczy.

(Szczuply_NH) #8

Najczęściej to jakieś większe pliki "przesyłam" lub odbieram od różnych ludzi. Ciekawą opcją jest możliwość przedłużenia za darmo na miesiąc swoje konto za punkty uzyskiwane przez pobieranie. Wszystko zależy co robisz. Masz tam bodajżę 300mb upload'u.

Plusami jest wyżej wymieniony upload i stosunkowo szybki transfer.

Przykład.

Jakiś dość duży dokument pdf lub cdr wysyłamy sobie rapidshare;)

Mam nadzieję , że pomogłem;)

(Witam200) #9

Nie mam teraz nic na koncie w tel ale jak ostatnio chciałem kupic konto RS Premium przez tel to nie dało sie dodzwonić wiec jak jest teraz :?:

(Ford Fokus) #10

Da się. Dzwonić trzeba ze stacjonarnego. Na ekranie odliczają sie sekundy a w telefonie leci muzyka 8) Dojdzie do zera to sie telefon rozłacza a na ekranie wyskakuje login i hasło.

(Szczuply_NH) #11

Ile to trwa?

Kilka minut?

Do kosztów konta należy dodać koszta rozmowy;)

(Ford Fokus) #12

Czytać uczyli?

oczywiście nie dzwońcie pod ten numer telefonu w tym poście bo z każdą sesją jest on inny ;]

(Szczuply_NH) #13

Uczyli , uczyli ale jakoś to przeoczyłem;)

(Witam200) #14

Nie mam stacjonarnego :frowning: a te PayPal jest bezpieczne ?

(Szczuply_NH) #15

Poczytaj tam w pomocy.

Według mnie jak najbardziej bezpieczne.

(Ford Fokus) #16

No to niestety...

Jeżeli masz karte kredytową to bierz, tylko najmniejsza stawka to 10 Euro x 4 to masz 40 zł.

Złączono Posta : 22.08.2006 (Wto) 20:25

Ale konto na 1 miesiąc. Jezlei duzo ściagasz to się bardzo opłaca ;]

(Wolin) #17

Jeśli ktoś ściąga przeciętnie z rapidshare to jednak polecam sposób przez telefon. Nie musi to być koniecznie telefon stacjonarny. Aparat komórkowy w sieci Orange jak najbardziej do tego się nadaje (również na "kartę"). Aby tego dokonać należy:

1. Wejść na tę stronę: http://rapidshare.de/en/paybycall.html oraz wybrać polską flagę.

2. Wybrać podany numer telefonu (dla każdej sesji jest generowany innny numer).

3. Po wybraniu numeru w słuchawce telefonu usłyszymy muzyczkę a na ekranie monitora czas pozostały do sfinansowania usługi (całkowity czas połączenia wynosi: 2 min. 25 sek. a jego koszt to: 12.66 PLN ).

4. Po upływie tego czasu połączenie zostanie automatycznie zakończone a na ekranie pojawi się login oraz hasło do premium konta.

(Witam200) #18

No to wspaniała nowina ja mam Plus gsm i mi cały czas gadało "przepraszamy usluga chilowo niedostepna przepraszamy" :?

Wiec trzeba do sklepu skoczyć po Orange..